14H MTBO Hungary

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 259) 46088 M40 14H 7100 Holluby András 120.00 = 12:00:00 ( 260) 46058 M21E 14H 8300 Rózsa László 135.00 = 12:15:00

21A OLT Transdanubien

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 183) 7903100 M21E 21A 7900 Klimo Thomas 117.00 = 11:57:00

25A MTBO Youth Team Austria

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 433) 7052004 M14 25A 0400 Hnilica Hannes 7.00 = 10:07:00 ( 391) 9085009 M17 25A 0000 Micko Tobias 10.00 = 10:10:00 ( 434) 7020124 W17 25A 0250 Hnilica Jana 12.00 = 10:12:00 ( 393) 620216 M50 25A 6200 Melcher Michael 59.00 = 10:59:00 ( 436) 680205 W40 25A 6850 Hnilica Sonja 72.00 = 11:12:00 ( 435) 681017 M40 25A 6800 Hnilica Thomas 75.00 = 11:15:00 ( 392) 2033540 W20 25A 9650 Hofer Saskia 94.00 = 11:34:00

3AC NER - Novakovi

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 276) 52054 OPENS 3AC 5500 Novák Miroslav 137.00 = 12:17:00 neregistrovaný

42P Team360

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 388) 607807 M21E 42P 9400 Jaroszek Radosław 48.00 = 10:48:00 ( 387) 424267 W40 42P 7050 Bogucka Jaroszek anna 81.00 = 11:21:00 ( 389) 424267 W20 42P 9850 Szczerbik Hania 97.00 = 11:37:00

4LC Neregistrovaná - Punčochářová

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 226) 51314 OPENS 4LC 0050 Punčochářová Simona 113.00 = 11:53:00 neregistrovaný

54D SV Sachsen 90 Werdau

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 104) 897324 M21E 54D 7700 Huster Mark 111.00 = 11:51:00

6KC Neregistrovaný

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 368) 51748 OPENS 6KC 5500 Kirchmann Miloš 83.00 = 11:23:00 neregistrovaný

6YC Neregistrovaní

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 369) 53005 OPENS 6YC 6101 Tichovská Jitka 119.00 = 11:59:00 neregistrovaný

94P Polish MTBO National Team

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 396) 1394733 W17 94P 0050 Weronika Sulikowska 3.00 = 10:03:00 ( 405) 1392586 W17 94P 9950 Aleksandra Oleszek 24.00 = 10:24:00 ( 401) 2034193 M20 94P 9601 Lukasz Czerniak 29.00 = 10:29:00 ( 395) 1409341 M20 94P 9900 Nowak Bartosz 41.00 = 10:41:00 ( 404) 1409359 M20 94P 9901 Igor Kielak 53.00 = 10:53:00 ( 397) 1409341 M20 94P 0100 Bartosz Niebielski 69.00 = 11:09:00 ( 398) 2034197 W21E 94P 8350 Anna Kaminska 73.00 = 11:13:00 ( 403) 1394741 M20 94P 9801 Artur Zebrowski 77.00 = 11:17:00 ( 400) 1409320 M20 94P 9600 Hubert Kielak 85.00 = 11:25:00 ( 402) 7899987 M20 94P 9800 Jakub Jaroszek 93.00 = 11:33:00 ( 399) 7200389 M21E 94P 8600 Grzegorz Marcinkiewicz 120.00 = 12:00:00

ABR A-team NOVO Bruntál

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 162) 7003003 M40 ABR 7600 Žák Pavel 9.00 = 10:09:00 ( 159) 886811 W21B ABR 7751 Jašková Šárka 11.00 = 10:11:00 ( 163) 920658 M21A ABR 6849 Pavlík Radek 12.00 = 10:12:00 ( 161) 51889 M21C ABR 8100 Láner Roman 26.00 = 10:26:00 ( 225) 7205021 W21B ABR 8888 Večeřová Marcela 29.00 = 10:29:00 ( 167) 7201773 W21A ABR 8951 Veličková Monika 31.00 = 10:31:00 ( 165) 1436949 W21E ABR 9499 Haltof Ewa 40.00 = 10:40:00 ( 224) 9005228 M21E ABR 8401 Vala Radek 42.00 = 10:42:00 ( 164) 920687 M21A ABR 6301 Kolář Rudolf 44.00 = 10:44:00 ( 169) 7204492 M20 ABR 0001 Hruška Tomáš 45.00 = 10:45:00 ( 160) 9101702 W21A ABR 7752 Lánerová Leona 55.00 = 10:55:00 ( 168) 7201199 M21A ABR 7501 Hruška Miloš 58.00 = 10:58:00 ( 170) 7202579 M21A ABR 7001 Kratochvíl Karel 80.00 = 11:20:00 ( 158) 7003007 M40 ABR 7601 Jašek Petr 93.00 = 11:33:00 ( 166) 51914 M50 ABR 6102 Vrábel Jaromír 101.00 = 11:41:00

BLI MTBO Bludný kořen

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 266) 49962 M21C BLI 7605 Vojtěch Richard 14.00 = 10:14:00 ( 307) 2019239 M21B BLI 7803 Ohera Karel 20.00 = 10:20:00 ( 334) ? W21B BLI 8051 Trubáková Zuzana 23.00 = 10:23:00 ( 305) 2019222 M21B BLI 8001 Ištok Martin 32.00 = 10:32:00 ( 308) ? M21C BLI 8006 Jireček Lukáš 41.00 = 10:41:00 ( 306) 2019214 M21C BLI 7402 Vozka Radim 68.00 = 11:08:00

BOR OK Jiskra Nový Bor

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 415) 2067682 WM10 BOR 0751 Rejholcová Tereza ?? = neregistrovaný ( 417) 7204511 W21B BOR 8253 Nehasilová Petra 19.00 = 10:19:00 ( 418) 2051536 W21E BOR 9751 Kameníková Andrea 37.00 = 10:37:00 ( 419) 2051490 W40 BOR 6951 Rejholcová Andrea 39.00 = 10:39:00 ( 420) 1111255 M50 BOR 5501 Maennel Harald 47.00 = 10:47:00 ( 413) 897369 M21E BOR 8904 Bogar František 78.00 = 11:18:00 ( 416) 2051481 W20 BOR 9850 Kohoutová Barbora 85.00 = 11:25:00 ( 414) 8518 M40 BOR 7412 Rejholec Michal 138.00 = 12:18:00

CHC K.O.B. Choceň

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 120) 9990101 M17 CHC 0101 Švadlena Michal 4.00 = 10:04:00 ( 31) 2011854 M21E CHC 7502 Švadlena Pavel 24.00 = 10:24:00 ( 257) 2053589 M21A CHC 9402 Sháněl Jan 70.00 = 11:10:00

CHT OOB SK Chrast

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 370) 888637 M50 CHT 6001 Janda Luboš 53.00 = 10:53:00 ( 357) 2073715 M50 CHT 6049 Kopáček Miroslav 110.00 = 11:50:00 ( 358) 53452 W50 CHT 6051 Řezníčková Hana 120.00 = 12:00:00

DMS Dynamo Malá Skála

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 125) 51843 W21B DMS 7450 Puchernová Veronika 13.00 = 10:13:00 ( 279) 7003040 M21C DMS 8100 Cerman Lukáš 32.00 = 10:32:00 ( 124) 301317 W21A DMS 8350 Haničáková Denisa 35.00 = 10:35:00 ( 318) 438621 M21E DMS 7900 Urban Miroslav 147.00 = 12:27:00

EKP VŠTJ Ekonom Praha

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 288) 515458 WM10 EKP 0961 Kalinová Ella ?? = ( 289) 515409 WM10 EKP 1150 Kalinová Lisa ?? = ( 299) 2102795 WM10 EKP 0701 Štěňha David ?? = neregistrovaný ( 386) 2035145 WM10 EKP 1010 Ouhrabka Vít ?? = ( 385) 9200521 W21A EKP 8151 Ouhrabková Radka 3.00 = 10:03:00 ( 157) 2067248 W21B EKP 8651 Hausmannová Klára 5.00 = 10:05:00 ( 374) 886253 M21C EKP 8503 Císař Jan 8.00 = 10:08:00 ( 11) 2061773 W21A EKP 8461 Mikanová Kateřina 19.00 = 10:19:00 ( 88) 9005230 M21E EKP 7803 Sajal Martin 21.00 = 10:21:00 ( 192) 2087687 W21B EKP 8756 Trčková Helena 21.00 = 10:21:00 ( 384) 2099511 M14 EKP 0412 Kabát Martin 22.00 = 10:22:00 ( 383) 886298 M40 EKP 6912 Kabát Jan 24.00 = 10:24:00 ( 4) 8629752 W21A EKP 8259 Kalinová Markéta 27.00 = 10:27:00 ( 132) 1207407 M21A EKP 8200 Nývlt Martin 34.00 = 10:34:00 ( 284) 2067255 W21B EKP 8758 Zamrzlová Eva 45.00 = 10:45:00 ( 93) 2053578 W21A EKP 8452 Hanzlíčková Martina 47.00 = 10:47:00 ( 203) 2078484 M21B EKP 8806 Domín Nikolas 52.00 = 10:52:00 ( 153) 725724 W40 EKP 7257 Konečná Marcela 63.00 = 11:03:00 ( 390) 8631579 M21A EKP 8431 Smrt Martin 68.00 = 11:08:00 ( 41) 7003036 M21E EKP 7608 Štěňha Martin 69.00 = 11:09:00 ( 290) 7201752 M21E EKP 7601 Bezouška Tomáš 99.00 = 11:39:00 ( 12) 2031357 M21E EKP 8606 Mikan Albert 132.00 = 12:12:00 ( 252) 8627106 M60 EKP 5600 Adrián Petr 134.00 = 12:14:00 ( 3) 7201206 M21E EKP 8211 Kalina Miroslav 141.00 = 12:21:00

FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 179) 515098 M21B FSP 7610 Kužel Tomáš 36.00 = 10:36:00

GIG GIGANT Orienteering

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 274) 7203461 W17 GIG 0151 Skoupá Vendula 0.00 = 10:00:00 ( 411) ? WM10 GIG 0600 Toloch Eduard ?? = neregistrovaný ( 412) ? WM10 GIG 0900 Toloch Otakar ?? = neregistrovaný ( 407) 416210 W17 GIG 0050 Zrníková Adéla 9.00 = 10:09:00 neregistrovaný ( 50) 682358 M40 GIG 7200 Linhart Aleš 12.00 = 10:12:00 ( 84) 2081359 M14 GIG 0301 Valík Adam 13.00 = 10:13:00 ( 351) 53377 M17 GIG 0100 Kroc Kryštof 16.00 = 10:16:00 ( 408) 9579 M14 GIG 0601 Zrník Tomáš 19.00 = 10:19:00 neregistrovaný ( 291) 53882 M21B GIG 8100 Hodoň Miroslav 24.00 = 10:24:00 ( 82) 7203453 M17 GIG 0000 Valík Tomáš 28.00 = 10:28:00 ( 329) 1398988 M40 GIG 7118 Zrník Tomáš 36.00 = 10:36:00 ( 373) 433090 W21A GIG 8050 Karlíková Zuzana 51.00 = 10:51:00 ( 375) 2025358 M21B GIG 8000 Karlík Michal 58.00 = 10:58:00 ( 49) 52690 W21A GIG 7750 Linhartová Martina 63.00 = 11:03:00 ( 273) 1007549 M40 GIG 7001 Skoupý Jan 66.00 = 11:06:00 ( 140) 2011792 W40 GIG 7650 Michálková Alice 75.00 = 11:15:00 ( 380) 52523 M40 GIG 7231 Kubisch Jiří 81.00 = 11:21:00 neregistrovaný ( 428) 9579 W20 GIG 9750 Zrníková Markéta 88.00 = 11:28:00 neregistrovaný ( 352) 53355 M40 GIG 7400 Kroc Dalibor 90.00 = 11:30:00 ( 83) 980374 W40 GIG 7350 Valíková Petra 93.00 = 11:33:00 ( 51) 553435 M40 GIG 7100 Kunz Martin 111.00 = 11:51:00 ( 139) 2051543 M40 GIG 7000 Toloch Alexandr 123.00 = 12:03:00 ( 81) 7203322 M40 GIG 7101 Valík Luděk 132.00 = 12:12:00

HOR TJ Jiskra Hořice

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 185) 2078473 M20 HOR 9700 Vávra Martin 33.00 = 10:33:00 ( 184) 2059759 M50 HOR 6302 Vávra Martin 89.00 = 11:29:00

JEP Jehlanka Team

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 258) 361995 M60 JEP 4800 Müller Petr 149.00 = 12:29:00

JES OK Rakovník

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 46) 8809 M40 JES 7001 Bílý Milan 15.00 = 10:15:00 ( 47) 8808 W40 JES 6750 Jiráňová Irena 48.00 = 10:48:00

KCK KOB Český Krumlov

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 130) 2080933 M50 KCK 5701 Flašar Jan 98.00 = 11:38:00 ( 129) 49615 W50 KCK 5756 Flašarová Marie 123.00 = 12:03:00

KNC Sokol Kostelec n. Č. l.

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 275) 7260002 M21A KNC 8700 Havlíček Tomáš 6.00 = 10:06:00 ( 142) 2075634 W21B KNC 9350 Hejnová Aneta 17.00 = 10:17:00 ( 42) 232895 W17 KNC 9950 Čiháková Barbora 27.00 = 10:27:00 ( 342) 253114 W40 KNC 6754 Švarcbachová Jaroslava 45.00 = 10:45:00 ( 43) 51387 W40 KNC 6750 Čiháková Lenka 90.00 = 11:30:00 ( 343) 51395 M40 KNC 7001 Švarcbach Michal 108.00 = 11:48:00 ( 39) 51400 M50 KNC 5800 Havlíček Ivo 113.00 = 11:53:00 ( 128) 899180 M50 KNC 6200 Hejna Jiří 122.00 = 12:02:00 ( 38) 9201322 W50 KNC 6150 Havlíčková Jindra 135.00 = 12:15:00

KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 432) 7201827 M21E KPY 9000 Stránský Vojtěch 36.00 = 10:36:00

KVS SKOB Kobra Vsetín

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 33) 7864 M14 KVS 0301 Rohlík Zbyněk 10.00 = 10:10:00 ( 361) 53693 M50 KVS 5901 Maliňák Vladimír 41.00 = 10:41:00 ( 34) 426339 OPENS KVS 6402 Rohlík Petr 77.00 = 11:17:00 neregistrovaný

LBE TJ Lokomotiva Beroun

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 317) 7200131 W21B LBE 9450 Křivancová Zdeňka 15.00 = 10:15:00 neregistrovaný ( 316) 7200132 M21C LBE 9100 Šimon Václav 29.00 = 10:29:00 neregistrovaný

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 8) 52005 M50 LBM 5805 Janský Jiří 50.00 = 10:50:00 ( 7) 52090 W50 LBM 5795 Janská Iva 102.00 = 11:42:00

LDC KOB Děčín

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 173) 7000004 M40 LDC 7100 Horák Martin 3.00 = 10:03:00 ( 333) 347881 W21B LDC 8151 Zítová Pavla 3.00 = 10:03:00 ( 332) 7205956 M21B LDC 8200 Zít Jan 6.00 = 10:06:00 ( 175) 997929 W14 LDC 0351 Horáková Kateřina 43.00 = 10:43:00 ( 174) 7404404 M20 LDC 9800 Horák Jan 73.00 = 11:13:00

LIP SOS Mamuti z Lipovky

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 1) 995872 M21B LIP 7500 Sedlák Radek 4.00 = 10:04:00 ( 2) 426328 W21B LIP 7850 Sedláková Hana 47.00 = 10:47:00

LOV lepus.cz

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 315) 52952 W40 LOV 7351 Zajícová Petra 66.00 = 11:06:00

LPM OK Lokomotiva Plzeň

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 5) 446347 M21A LPM 8104 Hegner Lukáš 24.00 = 10:24:00 ( 6) 1400405 W21A LPM 7954 Fremrová Jaroslava 67.00 = 11:07:00

MFP VŠSK MFF UK Praha

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 194) 2081364 M21A MFP 9300 Štochel Miroslav 48.00 = 10:48:00

MKP SK GORDIC Praha Kačerov, z.s.

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 464) 51694 M50 MKP 6400 Barták Miroslav 125.00 = 12:05:00 neregistrovaný

NNN Neregistrovaní

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 40) ? M21C NNN 8201 Frýba Lukáš 50.00 = 10:50:00 neregistrovaný

OKP SK OK 24 Praha

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 287) 253129 WM10 OKP 0701 Vanka Matouš ?? = ( 286) 7207344 W21E OKP 7750 Vanková Jana 43.00 = 10:43:00 ( 376) 887947 W14 OKP 0550 Vanková Anna 52.00 = 10:52:00 ( 121) 887935 W21E OKP 9450 Nováková Kateřina 88.00 = 11:28:00 ( 178) 8631586 M40 OKP 6605 Mach Radovan 96.00 = 11:36:00 ( 285) 7207352 M21E OKP 6801 Vanka Petr 96.00 = 11:36:00

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 265) 49465 W50 PBM 6059 Sladká Zora 132.00 = 12:12:00 ( 264) 52021 M60 PBM 5513 Sladký Ivan 140.00 = 12:20:00

PGP SK Praga

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 172) 51631 M50 PGP 6301 Přibík Jan 95.00 = 11:35:00 neregistrovaný ( 335) 682331 M40 PGP 7406 Přibík Martin 105.00 = 11:45:00 neregistrovaný

PVP VSS Přírodověda Praha

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 337) 2020747 M21C PVP 8400 Král Luboš 59.00 = 10:59:00 neregistrovaný

RBA TJ Rapid Bratislava

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 9) 307364 M50 RBA 5902 Jánoška Jozef 104.00 = 11:44:00 ( 10) 307440 W50 RBA 6051 Jánošková Taťjana 114.00 = 11:54:00

RBK SK Radioklub Blansko

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 409) 980373 M21E RBK 8347 Jalový Milan 30.00 = 10:30:00 ( 410) 232117 OPENS RBK 8355 Jalová Martina 101.00 = 11:41:00 neregistrovaný

RCP RC&P TEAM Bratislava

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 204) 2051944 M50 RCP 6041 Autrata Vlastimil 68.00 = 11:08:00 ( 206) 2051949 M40 RCP 7141 Klučár Daniel 102.00 = 11:42:00 ( 205) 211408 M40 RCP 6941 Pažický Ĺudovít 135.00 = 12:15:00

SBK KOB Start Blansko

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 30) 520540 M21B SBK 8242 Brabec Jaroslav 2.00 = 10:02:00 ( 191) 9900099 M21C SBK 8301 Chaloupka Ondřej 5.00 = 10:05:00 ( 300) 920679 W21A SBK 8383 Csakvaryová Lenka 9.00 = 10:09:00 ( 218) 8000013 M21B SBK 7621 Šafek Jiří 12.00 = 10:12:00 ( 115) 219251 W21A SBK 8151 Daňková Veronika 17.00 = 10:17:00 ( 188) 410339 M21C SBK 7549 Jágr Jaroslav 17.00 = 10:17:00 ( 32) 1007541 M21B SBK 6922 Sochor Jan 38.00 = 10:38:00 ( 187) 53205 W21B SBK 7789 Jágrová Vlasta 41.00 = 10:41:00 ( 141) 52430 M21C SBK 8403 Jirka Michal 44.00 = 10:44:00 ( 255) 1985526 W21A SBK 8554 Beržinská Soňa 49.00 = 10:49:00 ( 116) 811213 M21A SBK 7541 Daněk Roman 52.00 = 10:52:00 ( 254) 1919191 M21A SBK 7537 Urban Jan 72.00 = 11:12:00 ( 60) 52865 W21A SBK 8379 Křístková Veronika 75.00 = 11:15:00 ( 189) 52076 M50 SBK 6201 Peťovský Jan 107.00 = 11:47:00 ( 217) 8010108 OPENS SBK 8485 Uhnavá Markéta 107.00 = 11:47:00 ( 190) 2102705 M50 SBK 6301 Buřt Vladimír 116.00 = 11:56:00

SCP OK Sparta Praha

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 62) 51557 M21C SCP 7201 Podivínský Tomáš 2.00 = 10:02:00 ( 106) 51773 M40 SCP 7417 Boudný Jan 48.00 = 10:48:00

SJC Sportcentrum Jičín

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 122) 2085566 WM10 SJC 0800 Tuma Lukáš ?? = neregistrovaný ( 200) 2056295 M14 SJC 0202 Tuma Matěj 4.00 = 10:04:00 ( 321) 896967 M21B SJC 7531 Tomeš Petr 10.00 = 10:10:00 ( 97) 2056263 M17 SJC 0102 Břeň Daniel 25.00 = 10:25:00 ( 320) 9893 M21A SJC 7700 Šmíd Ivo 38.00 = 10:38:00 ( 109) 2075630 M21B SJC 8105 Havlík Ctibor 42.00 = 10:42:00 ( 327) 9940 W21A SJC 7962 Ticháčková Magdalena 43.00 = 10:43:00 ( 13) 7800087 M21A SJC 7705 Musil Pavel 46.00 = 10:46:00 ( 326) 2056290 W14 SJC 0251 Kuchařová Rozálie 58.00 = 10:58:00 ( 14) 7142530 W21A SJC 8355 Musilová Vendula 59.00 = 10:59:00 ( 328) 981842 W21A SJC 8451 Tomešová Daniela 69.00 = 11:09:00 ( 325) 2102082 M50 SJC 6000 Kuchař Pavel 77.00 = 11:17:00 ( 319) 9904 M21A SJC 8500 Drobník Lukáš 88.00 = 11:28:00 ( 323) 9978 M21E SJC 7801 Ticháček Radek 105.00 = 11:45:00 ( 324) 436966 M40 SJC 6602 Antoš Svatopluk 117.00 = 11:57:00 ( 322) 7201777 M21E SJC 8104 Kovář Miroslav 126.00 = 12:06:00 ( 199) 7090004 M40 SJC 7305 Tuma Jaroslav 129.00 = 12:09:00 ( 201) 4257 OPENS SJC 0154 Tumová Adéla 131.00 = 12:11:00 neregistrovaný

SJH SJH Jindřichův Hradec

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 422) 2067961 WM10 SJH 1101 Beran Antonín ?? = neregistrovaný ( 423) 2087674 WM10 SJH 0951 Beranová Marie ?? = neregistrovaný ( 424) 2061857 WM10 SJH 0451 Kubáková Nela ?? = neregistrovaný ( 80) 2061793 M21B SJH 7801 Beran Pavel 30.00 = 10:30:00 neregistrovaný ( 426) 301356 OPENS SJH 7401 Kubák Martin 86.00 = 11:26:00 neregistrovaný ( 425) 336772 OPENS SJH 9902 Kubák Martin 92.00 = 11:32:00 neregistrovaný

SJI OK Jihlava

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 364) 301295 M50 SJI 6001 Kafka Václav 62.00 = 11:02:00 neregistrovaný

SKL SMS Team Kladno

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 378) 7207350 M17 SKL 9901 Vítek Karel 1.00 = 10:01:00 ( 363) 236517 M14 SKL 0401 Štáfek Ondřej 25.00 = 10:25:00 ( 108) 7204522 W21B SKL 7150 Mědílková Iva 31.00 = 10:31:00 ( 99) 7205029 M21B SKL 7500 Geisler Michal 44.00 = 10:44:00 ( 362) 236502 M21E SKL 7401 Štáfek Pavel 114.00 = 11:54:00

SKV TJ Slovan Karlovy Vary

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 382) 7003008 W21E SKV 9752 Kubínová Veronika 67.00 = 11:07:00

SLA SKOB Slaný

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 356) 428278 M17 SLA 9900 Zemko Zdeněk 13.00 = 10:13:00 ( 292) 336766 M21C SLA 9800 Kašpar František 35.00 = 10:35:00 ( 355) 436970 W14 SLA 0551 Zemková Pavlína 40.00 = 10:40:00 ( 295) 7207363 M40 SLA 6803 Svoboda Petr 51.00 = 10:51:00 ( 360) 515495 M21E SLA 7200 Kouřimský Jan 57.00 = 10:57:00 ( 354) 425546 W40 SLA 7450 Zemková Helena 60.00 = 11:00:00 ( 365) 7260008 M20 SLA 0100 Wohanka Richard 65.00 = 11:05:00 ( 114) 681881 M20 SLA 0004 Vacek Jan 81.00 = 11:21:00 ( 113) 682335 M40 SLA 6800 Vacek Petr 114.00 = 11:54:00

SMR SK SNS Smržovka

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 331) 7202862 W21B SMR 7451 Mišoňová Ivana 9.00 = 10:09:00 ( 135) 7205014 W21A SMR 7151 Pařízková Věrka 13.00 = 10:13:00 ( 112) 7204495 M21A SMR 7800 Lukavec Petr 22.00 = 10:22:00 ( 176) 416844 M21C SMR 8400 Kurka Vojtěch 23.00 = 10:23:00 ( 247) 7204972 M21E SMR 7801 Buriánek Vojta 27.00 = 10:27:00 ( 73) 428294 W21A SMR 8451 Hanajová Káťa 29.00 = 10:29:00 ( 101) 428212 W21A SMR 8150 Rolná Janka 37.00 = 10:37:00 ( 136) 2011824 W21B SMR 9350 Pařízková Anežka 37.00 = 10:37:00 ( 251) 7410123 M21E SMR 7401 Pucherna Eduard 39.00 = 10:39:00 ( 100) 981824 W21A SMR 8950 Kalošová TerKa 53.00 = 10:53:00 ( 134) 7205036 M40 SMR 7001 Pařízek Petr 54.00 = 10:54:00 ( 330) 7201762 M20 SMR 9801 Mišoň Matěj 57.00 = 10:57:00 ( 146) 7260003 W21E SMR 8850 Fólová Martina 58.00 = 10:58:00 ( 72) 995876 M21E SMR 7901 Svoboda Honza 84.00 = 11:24:00 ( 248) 410730 OPENS SMR 7450 Jakoubová Ivka 98.00 = 11:38:00

STB TJ Stadion Nový Bor

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 28) 428250 W21B STB 9450 Kamererová Valerie 39.00 = 10:39:00 ( 24) 7204494 M20 STB 9801 Ludvík Matyáš 49.00 = 10:49:00 ( 26) 682361 M50 STB 5701 Ludvík Petr 71.00 = 11:11:00 ( 23) 682366 W40 STB 6798 Abelová Ivana 78.00 = 11:18:00 ( 25) 9005136 M21E STB 9301 Ludvík Vojtěch 87.00 = 11:27:00

SVR TJ Švýcárna

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 147) 9200522 M21A SVR 7700 Maňásek Josef 20.00 = 10:20:00 ( 148) 1403430 M21A SVR 7600 Nedopílek David 64.00 = 11:04:00

TBM KOS TJ Tesla Brno

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 207) 1403420 WM10 TBM 0559 Králová Denisa ?? = neregistrovaný ( 253) 53234 WM10 TBM 0710 Schwab Filip ?? = neregistrovaný ( 372) 2090860 WM10 TBM 0607 Štěpánek Jan ?? = neregistrovaný ( 438) 2083414 WM10 TBM 0801 La Carbonara Matteo ?? = neregistrovaný ( 298) 2019217 M21A TBM 9228 Boček Milan 4.00 = 10:04:00 ( 145) 9101109 W17 TBM 0058 Grycová Kateřina 6.00 = 10:06:00 ( 437) 2083415 M21B TBM 7337 La Carbonara Claudio 16.00 = 10:16:00 ( 381) 2067203 M21A TBM 8008 Polášek Radek 28.00 = 10:28:00 ( 110) 515049 W21A TBM 7652 La Carbonara Hana 33.00 = 10:33:00 ( 86) 232032 W14 TBM 0360 Králová Jolana 37.00 = 10:37:00 ( 133) 995875 M40 TBM 6903 Gryc Tomáš 39.00 = 10:39:00 ( 137) 51944 W21A TBM 8558 Kratschmerová Kateřina 39.00 = 10:39:00 ( 406) 53116 M21B TBM 7123 Otoupalík Jan 50.00 = 10:50:00 ( 156) 981830 M50 TBM 6512 Náhlovský David 56.00 = 10:56:00 ( 29) 8636760 M21E TBM 7205 Rygl Miroslav 63.00 = 11:03:00 ( 91) 888636 M50 TBM 6007 Pospíšek Zbyněk 65.00 = 11:05:00 ( 256) 416018 M21A TBM 8101 Schwab Martin 66.00 = 11:06:00 ( 263) 2081389 M40 TBM 7339 Ambrož Pavel 72.00 = 11:12:00 ( 371) 888616 M21E TBM 7327 Štěpánek Martin 72.00 = 11:12:00 ( 21) 1700079 M21A TBM 7401 Schwab David 74.00 = 11:14:00 ( 182) 7177777 W21E TBM 7753 Gigon Michaela 79.00 = 11:19:00 ( 22) 515062 M21E TBM 7632 Ševčík Martin 81.00 = 11:21:00 ( 152) 2073714 M50 TBM 6213 Argaláš Jaroslav 86.00 = 11:26:00 ( 20) 7204507 W40 TBM 7371 Schwabová Kateřina 87.00 = 11:27:00 ( 144) 9988889 W20 TBM 9859 Grycová Veronika 91.00 = 11:31:00 ( 227) 501884 M21E TBM 7044 Rygl Jaroslav 93.00 = 11:33:00 ( 359) 21520 OPENS TBM 7653 Matulová Dana 125.00 = 12:05:00 neregistrovaný ( 92) 53260 W50 TBM 5959 Pospíšková Luisa 138.00 = 12:18:00 ( 394) 899162 M21E TBM 8307 Uhmann Petr 138.00 = 12:18:00

TCB SK Technik České Budějovice

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 339) 515069 M40 TCB 6901 Princ David 27.00 = 10:27:00 ( 340) 2073741 M50 TCB 6101 Pšenička Miloslav 74.00 = 11:14:00 ( 341) 52193 M50 TCB 6301 Pšenička Jiří 119.00 = 11:59:00

TSU LKT 80 Šumperk

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 79) 8905 M21A TSU 8300 Tomeček Karel 0.00 = 10:00:00 ( 36) 2069100 M40 TSU 7000 Kašpar Jaroslav 6.00 = 10:06:00 ( 37) 2069090 M17 TSU 9900 Kašpar Petr 22.00 = 10:22:00 ( 63) 52414 M21B TSU 8604 Reif Jan 28.00 = 10:28:00 ( 98) 52567 M21A TSU 8246 Medlík Jan 42.00 = 10:42:00 ( 123) 888629 W21E TSU 9191 Březinová Marie 49.00 = 10:49:00 ( 61) 7207490 M21E TSU 8109 Sedláček Petr 51.00 = 10:51:00 ( 111) 920678 W21E TSU 8992 Staňková Štěpánka 61.00 = 11:01:00 ( 117) 301146 M21C TSU 8540 Linhart Tomáš 65.00 = 11:05:00 ( 64) 1400406 W21E TSU 8889 Skácelová Naděžda 76.00 = 11:16:00 ( 78) 1400407 W21E TSU 8279 Tomečková Zuzana 91.00 = 11:31:00 ( 75) 7203459 M50 TSU 5941 Král Jiří 92.00 = 11:32:00 ( 68) 52699 W50 TSU 5850 Perůtková Ivana 105.00 = 11:45:00 ( 67) 887151 W50 TSU 6550 Maliňáková Eva 117.00 = 11:57:00 ( 77) 52540 W50 TSU 5896 Králová Dana 129.00 = 12:09:00 ( 76) 8906 W50 TSU 6183 Skácelová Naděžda 141.00 = 12:21:00

TUR OOB TJ Turnov

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 180) 8205 W40 TUR 6950 Ježková Hana 51.00 = 10:51:00

TZL SKOB Zlín

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 107) 2042547 W21A TZL 9952 Králová Vilma 5.00 = 10:05:00 ( 278) 7200376 W21E TZL 8853 Hančíková Barbora 34.00 = 10:34:00 ( 421) 888617 M40 TZL 6949 Šňupárek Ondřej 45.00 = 10:45:00 ( 202) 8636196 W40 TZL 7400 Vavrysová Lenka 54.00 = 10:54:00 ( 48) 331606 M21C TZL 7849 Tomeš Radim 56.00 = 10:56:00 ( 193) 7204504 M21E TZL 9548 Šňupárek Václav 60.00 = 11:00:00 ( 95) 1400430 M21E TZL 8236 Graubner Jan 75.00 = 11:15:00 ( 277) 7207029 W50 TZL 6559 Hančíková Michaela 108.00 = 11:48:00 ( 96) 416045 M60 TZL 5101 Nejedlý Petr 131.00 = 12:11:00 ( 74) 53379 M60 TZL 4501 Vintr Ivan 143.00 = 12:23:00 ( 427) 7201770 M21E TZL 8604 Hradil Jiří 144.00 = 12:24:00

VBA ŠK VAZKA Bratislava

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 223) 307372 M21C VBA 8301 Opršal Juraj 11.00 = 10:11:00 ( 261) 2045151 M21A VBA 8001 Šenk Petr 32.00 = 10:32:00 ( 222) 2051950 M21B VBA 8101 Ančic Ĺuboš 48.00 = 10:48:00 ( 219) 2008512 W21E VBA 8454 Fajtová Stanislava 52.00 = 10:52:00 ( 336) 740212 M40 VBA 7401 Malátek Rastislav 78.00 = 11:18:00 ( 262) 307370 W21E VBA 8554 Šenková Natalia 82.00 = 11:22:00 ( 221) 876002 M50 VBA 6501 Mlynárik Peter 83.00 = 11:23:00 ( 220) 2051947 W50 VBA 4751 Kralova Eva 126.00 = 12:06:00

VEY YETTI & PINGUIN

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 245) ? WM10 VEY 0650 Kadlecová Tereza ?? = neregistrovaný ( 246) 207803 W21B VEY 9050 Kadlecová Štěpánka 27.00 = 10:27:00 ( 244) 361972 W14 VEY 0450 Kadlecová Valentýna 49.00 = 10:49:00 ( 243) 207806 M60 VEY 5600 Kadlec Luděk 137.00 = 12:17:00

VLI Slavia Liberec orienteering

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 171) 7003010 M21B VLI 7301 Meier Milan 8.00 = 10:08:00 ( 149) 49844 W21B VLI 8656 Masopustová Elis 25.00 = 10:25:00 ( 102) 682119 M21A VLI 7505 Putík Jiří 36.00 = 10:36:00 ( 250) 51217 W40 VLI 7250 Zápotocká Anna 36.00 = 10:36:00 ( 138) 8629811 M40 VLI 7101 Hanovec Petr 42.00 = 10:42:00 ( 454) 8292 M21B VLI 7002 Urbaník Robert 62.00 = 11:02:00 ( 312) 920698 M21E VLI 8300 Tománek Otakar 129.00 = 12:09:00 ( 105) 2042525 M21E VLI 8101 Buchtík Ondřej 150.00 = 12:30:00

VPM KOS Slavia VŠ Plzeň

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 209) 7200583 M40 VPM 7200 Kovář Vladimír 0.00 = 10:00:00 neregistrovaný ( 344) 8531 WM10 VPM 0901 Anděl Robin ?? = neregistrovaný ( 90) 2042505 M14 VPM 0201 Hasman Marek 1.00 = 10:01:00 neregistrovaný ( 272) 887604 M17 VPM 0101 Hašek Adam 7.00 = 10:07:00 neregistrovaný ( 65) 995860 M21A VPM 8449 Bouchal Jiří 8.00 = 10:08:00 neregistrovaný ( 211) 347913 M14 VPM 0200 Kovář Ondřej 16.00 = 10:16:00 neregistrovaný ( 271) 2042515 W17 VPM 0051 Svobodová Alexandra 18.00 = 10:18:00 neregistrovaný ( 293) 7207358 M21A VPM 7802 Honner Jaroslav 18.00 = 10:18:00 neregistrovaný ( 89) 2042514 M17 VPM 0002 Hasman Ondřej 19.00 = 10:19:00 neregistrovaný ( 70) 7200317 M21A VPM 7906 Les Martin 30.00 = 10:30:00 neregistrovaný ( 302) 7205019 W21B VPM 9251 Kratochvílová Lucie 33.00 = 10:33:00 neregistrovaný ( 345) 2042527 M21E VPM 8807 Kamaryt Tomáš 33.00 = 10:33:00 neregistrovaný ( 270) 2060400 M20 VPM 0001 Hašek Jan 37.00 = 10:37:00 neregistrovaný ( 210) 2067329 W40 VPM 7350 Kovářová Jitka 42.00 = 10:42:00 neregistrovaný ( 304) 52429 M21B VPM 7905 Jirka Jakub 46.00 = 10:46:00 neregistrovaný ( 311) 887623 M21E VPM 8001 Anděl Robert 54.00 = 10:54:00 neregistrovaný ( 353) 301412 M21A VPM 7803 Tošner Michal 60.00 = 11:00:00 neregistrovaný ( 377) 887616 W21A VPM 8850 Fajtlová Jana 61.00 = 11:01:00 neregistrovaný ( 303) 416122 W21A VPM 8450 Jirková Petra 73.00 = 11:13:00 neregistrovaný ( 379) 887627 M50 VPM 6001 Fajtl Jaroslav 80.00 = 11:20:00 neregistrovaný ( 301) 515439 M21E VPM 9001 Fajtl Jaroslav 108.00 = 11:48:00 neregistrovaný ( 269) 995835 M40 VPM 6902 Hašek Ondřej 126.00 = 12:06:00 neregistrovaný

VRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 338) 436946 M40 VRB 7201 Klech Richard 21.00 = 10:21:00

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 348) 2096238 W17 VRL 0052 Pilná Bára 15.00 = 10:15:00 ( 296) 2096236 M21A VRL 7501 Wohanka Pavel 16.00 = 10:16:00 ( 213) 2020709 W14 VRL 0251 Štreglová Zuzana 34.00 = 10:34:00 ( 349) 2096240 W14 VRL 0351 Pilná Natálie 46.00 = 10:46:00 ( 297) 2042537 W40 VRL 7652 Wohanková Gabriela 57.00 = 10:57:00 ( 350) 426376 M21C VRL 7002 Pilný Jiří 62.00 = 11:02:00 ( 177) 8974 M40 VRL 7406 Štregl Tomáš 69.00 = 11:09:00 ( 347) 438036 W40 VRL 7153 Pilná Libuše 69.00 = 11:09:00 ( 214) 206478 W40 VRL 7552 Štreglová Andrea 84.00 = 11:24:00 ( 212) 2017676 M40 VRL 7303 Štregl Petr 87.00 = 11:27:00 ( 131) 2085616 M20 VRL 9701 Hrdinka Daniel 89.00 = 11:29:00

VSP USK Praha

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 228) 8253 WM10 VSP 0952 Jirásková Laura ?? = neregistrovaný ( 431) 887910 W21A VSP 7799 Košíková Jitka 15.00 = 10:15:00 ( 229) 887933 M21B VSP 8201 Bartoš Marián 18.00 = 10:18:00 ( 241) 53399 M21C VSP 7500 Pastuszek Jakub 20.00 = 10:20:00 ( 310) 246899 W17 VSP 0050 Lacigová Marie 21.00 = 10:21:00 ( 235) 9101188 W21A VSP 7653 Jirásková Markéta 25.00 = 10:25:00 ( 230) 9200529 M21B VSP 8308 Havlůj František 26.00 = 10:26:00 ( 232) 981850 M21B VSP 7200 Horák Pavel 34.00 = 10:34:00 ( 236) 51642 W21A VSP 8150 Kopecká Anežka 45.00 = 10:45:00 ( 242) 920677 W21E VSP 8650 Tichovská Martina 46.00 = 10:46:00 ( 240) 887608 W21E VSP 8152 Lacigová Michaela 55.00 = 10:55:00 ( 233) 897376 W21E VSP 7852 Hrdinová Marie 64.00 = 11:04:00 ( 237) 49385 M21A VSP 7800 Kopecký Pavel 78.00 = 11:18:00 ( 234) 7205010 M40 VSP 7403 Jirásek Milan 84.00 = 11:24:00 ( 238) 7003030 M21E VSP 8200 Laciga Radek 90.00 = 11:30:00 ( 231) 1006283 M21E VSP 8301 Hora Vojtěch 102.00 = 11:42:00 ( 239) 7003023 W50 VSP 5950 Lacigová Ivana 111.00 = 11:51:00 ( 309) 7003050 M60 VSP 5200 Laciga Zdeněk 146.00 = 12:26:00

XBM PELLŽS ABND RACING TEAM

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 196) 9365 M21B XBM 8102 Gebas Miroslav 14.00 = 10:14:00 ( 198) 7205008 M40 XBM 7107 Šňupárek Martin 30.00 = 10:30:00 ( 267) 416112 W14 XBM 0550 Burešová Veronika 55.00 = 10:55:00 ( 85) 7200328 M40 XBM 6903 Král Jan 57.00 = 10:57:00 ( 195) 897352 M21A XBM 7601 Jiran Václav 62.00 = 11:02:00 ( 87) 446404 OPENS XBM 7650 Králová Dana 71.00 = 11:11:00 neregistrovaný ( 268) 8621762 M40 XBM 7549 Bureš Pavel 99.00 = 11:39:00 ( 197) 8627115 M21E XBM 8201 Buchtík Aleš 123.00 = 12:03:00

XCR MTB Chrudim, z.s.

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 249) ? M21A XCR 7300 Karkoš Petr 84.00 = 11:24:00

XHK MTBO Racing team Hradec Králové

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 314) 888619 W21A XHK 9150 Lamichová Martina 7.00 = 10:07:00 ( 294) 1007527 M21A XHK 7702 Husák Václav 14.00 = 10:14:00 ( 313) 2035731 M40 XHK 7600 Vaněk Petr 18.00 = 10:18:00 ( 119) 1398686 M21B XHK 8100 Jedlička Lukáš 22.00 = 10:22:00 ( 69) 9407 M40 XHK 7205 Kunart Tomáš 33.00 = 10:33:00 ( 208) 888646 M21C XHK 7302 Netuka Martin 38.00 = 10:38:00 ( 118) 1008173 W21A XHK 8150 Jedličková Zuzana 41.00 = 10:41:00 ( 429) 2073671 M21C XHK 7908 Ševčík Matěj 47.00 = 10:47:00 ( 45) 681855 M21A XHK 7701 Jiran Jan 56.00 = 10:56:00 ( 366) 1700078 M21B XHK 7700 Šafář Jan 56.00 = 10:56:00 ( 346) 682359 M40 XHK 7103 Chaloupský David 63.00 = 11:03:00 ( 52) 780722 M21A XHK 7804 Kříž Libor 76.00 = 11:16:00 ( 127) 7003041 M21A XHK 9100 Chmelař Lukáš 82.00 = 11:22:00

XPU PARDUBICE BIKERS

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 281) ? WM10 XPU 0500 Faltejsek Tobiáš ?? = neregistrovaný ( 282) ? WM10 XPU 0750 Faltejsková Laura ?? = neregistrovaný ( 151) 835307 W21B XPU 8352 Odvodyová Šárka 1.00 = 10:01:00 ( 155) 998454 W21B XPU 8454 Petrová Daniela 7.00 = 10:07:00 ( 283) 9268 W21A XPU 7652 Faltejsková Jana 21.00 = 10:21:00 ( 143) 9282 M21C XPU 8105 Fukátko Jan 53.00 = 10:53:00 ( 280) 9267 M21A XPU 7725 Faltejsek Lukáš 54.00 = 10:54:00 ( 367) 9896 M21B XPU 7802 Jirásek Radek 54.00 = 10:54:00 ( 154) 997601 M21B XPU 7601 Jirásek Aleš 60.00 = 11:00:00 ( 94) 7204476 M20 XPU 9705 Kanta Martin 61.00 = 11:01:00 ( 150) 828384 M21A XPU 8206 Odvody Zdeněk 86.00 = 11:26:00

ZPV KOB ZPV Prostějov

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 181) 52581 M50 ZPV 6213 Křeček Miroslav 44.00 = 10:44:00

ZUP MTBO ČZU Praha

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 215) 2058490 WM10 ZUP 0800 Folprecht Lukáš ?? = ( 216) 51532 WM10 ZUP 0650 Folprechtová Julie ?? = ( 19) 886276 W21A ZUP 8759 Puchernová Radka 1.00 = 10:01:00 ( 17) 7202860 M21A ZUP 7800 Bergl Tomáš 2.00 = 10:02:00 ( 71) 711577 M21A ZUP 7404 Pucher Filip 10.00 = 10:10:00 ( 16) 8631577 W21A ZUP 8250 Berglová Lucie 11.00 = 10:11:00 ( 54) 416221 W21A ZUP 7452 Folprechtová Kateřina 23.00 = 10:23:00 ( 18) 886278 M21A ZUP 8002 Pucherna Petr 26.00 = 10:26:00 ( 27) 1985821 W21E ZUP 8452 Drobníková Markéta 31.00 = 10:31:00 ( 430) 9398 W21B ZUP 7750 Salingerová Anna 35.00 = 10:35:00 ( 103) 650519 M50 ZUP 6500 Veselý Jan 38.00 = 10:38:00 ( 35) 9760324 M21A ZUP 7604 Šebesta Petr 40.00 = 10:40:00 ( 56) 2069047 M21B ZUP 8003 Vaněček Jan 40.00 = 10:40:00 ( 186) 2069042 W21B ZUP 7552 Prylová Pavla 43.00 = 10:43:00 ( 66) 889286 M21E ZUP 8500 Johanovský Tomáš 45.00 = 10:45:00 ( 59) 7200339 M21A ZUP 8200 Černý Ladislav 50.00 = 10:50:00 ( 55) 515411 W21A ZUP 7950 Vaněčková Petra 57.00 = 10:57:00 ( 53) 9056 M40 ZUP 7300 Folprecht Eduard 60.00 = 11:00:00 ( 126) 887612 W21A ZUP 8850 Svobodná Šárka 65.00 = 11:05:00 ( 57) 7151177 M21E ZUP 7702 Pucherna Jan 66.00 = 11:06:00 ( 15) 756220 W21E ZUP 7551 Veselá Iva 70.00 = 11:10:00 ( 58) 7518567 W21A ZUP 8451 Puchernová Zuzana 71.00 = 11:11:00 ( 44) 899160 W21E ZUP 8151 Ryšavá Vendula 85.00 = 11:25:00