14H MTBO Hungary

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 266)35 46058 M21E 14H 8300 Rózsa László 89.00 = 14:29:00 ( 265)537 46088 M40 14H 7100 Holluby András 108.00 = 14:48:00

21A OLT Transdanubien

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 182)20 7903100 M21E 21A 7900 Klimo Thomas 59.00 = 13:59:00

25A MTBO Youth Team Austria

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 449)751 7020124 W17 25A 0250 Hnilica Jana 0.00 = 13:00:00 ( 406)702 9085009 M17 25A 0000 Micko Tobias 4.00 = 13:04:00 ( 448)805 7052004 M14 25A 0400 Hnilica Hannes 13.00 = 13:13:00 ( 408)602 620216 M50 25A 6200 Melcher Michael 34.00 = 13:34:00 ( 451)560 680205 W40 25A 6850 Hnilica Sonja 69.00 = 14:09:00 ( 407)131 2033540 W20 25A 9650 Hofer Saskia 88.00 = 14:28:00 ( 450)534 681017 M40 25A 6800 Hnilica Thomas 99.00 = 14:39:00

35A HSV Graz

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 454)302 46317 M21B 35A 0000 Danninger Mario 3.00 = 13:03:00

3AC NER - Novakovi

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 281) 52054 OPENS 3AC 5500 Novák Miroslav 71.00 = 14:11:00 neregistrovaný

42P Team360

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 403)33 607807 M21E 42P 9400 Jaroszek Radosław 85.00 = 14:25:00 ( 402)135 424267 W20 42P 9850 Szczerbik Hania 100.00 = 14:40:00

4LC Neregistrovaná - Punčochářová

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 232) 51314 OPENS 4LC 0050 Punčochářová Simona 41.00 = 13:41:00 neregistrovaný

54D SV Sachsen 90 Werdau

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 103)36 897324 M21E 54D 7700 Huster Mark 91.00 = 14:31:00

6KC Neregistrovaný

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 381) 51748 OPENS 6KC 5500 Kirchmann Miloš 62.00 = 14:02:00 neregistrovaný

6YC Neregistrovaní

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 382) 53005 OPENS 6YC 6101 Tichovská Jitka 20.00 = 13:20:00 neregistrovaný

94P Polish MTBO National Team

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 410)755 1394733 W17 94P 0050 Weronika Sulikowska 12.00 = 13:12:00 ( 419)759 1392586 W17 94P 9950 Aleksandra Oleszek 24.00 = 13:24:00 ( 413)18 7200389 M21E 94P 8600 Grzegorz Marcinkiewicz 55.00 = 13:55:00 ( 412)70 2034197 W21E 94P 8350 Anna Kaminska 58.00 = 13:58:00 ( 411)101 1409341 M20 94P 0100 Bartosz Niebielski 98.00 = 14:38:00 ( 414)103 1409320 M20 94P 9600 Hubert Kielak 104.00 = 14:44:00 ( 418)107 1409359 M20 94P 9901 Igor Kielak 116.00 = 14:56:00 ( 416)110 7899987 M20 94P 9800 Jakub Jaroszek 125.00 = 15:05:00 ( 401)113 1409341 M20 94P 9900 Nowak Bartosz 134.00 = 15:14:00 ( 415)115 2034193 M20 94P 9601 Lukasz Czerniak 140.00 = 15:20:00 ( 417)117 1394741 M20 94P 9801 Artur Zebrowski 146.00 = 15:26:00

ABR A-team NOVO Bruntál

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 159)254 9101702 W21A ABR 7752 Lánerová Leona 7.00 = 13:07:00 ( 164)55 1436949 W21E ABR 9499 Haltof Ewa 28.00 = 13:28:00 ( 160)416 51889 M21C ABR 8100 Láner Roman 30.00 = 13:30:00 ( 158)353 886811 W21B ABR 7751 Jašková Šárka 38.00 = 13:38:00 ( 162)226 920658 M21A ABR 6849 Pavlík Radek 50.00 = 13:50:00 ( 165)608 51914 M50 ABR 6102 Vrábel Jaromír 52.00 = 13:52:00 ( 231)358 7205021 W21B ABR 8888 Večeřová Marcela 53.00 = 13:53:00 ( 169)229 7202579 M21A ABR 7001 Kratochvíl Karel 56.00 = 13:56:00 ( 230)21 9005228 M21E ABR 8401 Vala Radek 61.00 = 14:01:00 ( 166)284 7201773 W21A ABR 8951 Veličková Monika 67.00 = 14:07:00 ( 167)238 7201199 M21A ABR 7501 Hruška Miloš 74.00 = 14:14:00 ( 163)241 920687 M21A ABR 6301 Kolář Rudolf 80.00 = 14:20:00 ( 161)530 7003003 M40 ABR 7600 Žák Pavel 87.00 = 14:27:00 ( 157)544 7003007 M40 ABR 7601 Jašek Petr 129.00 = 15:09:00 ( 168)112 7204492 M20 ABR 0001 Hruška Tomáš 131.00 = 15:11:00 ( 371) ? WM10 ABR 1111 Jašek Vít 143.00 = 15:23:00 neregistrovaný ( 370) ? WM10 ABR 0950 Jašková Adriana 153.00 = 15:33:00 neregistrovaný

BLI MTBO Bludný kořen

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 318)404 2019214 M21C BLI 7402 Vozka Radim 6.00 = 13:06:00 ( 317)304 2019222 M21B BLI 8001 Ištok Martin 7.00 = 13:07:00 ( 349)344 ? W21B BLI 8051 Trubáková Zuzana 11.00 = 13:11:00 ( 320)407 ? M21C BLI 8006 Jireček Lukáš 12.00 = 13:12:00 ( 319)311 2019239 M21B BLI 7803 Ohera Karel 21.00 = 13:21:00 ( 270)425 49962 M21C BLI 7605 Vojtěch Richard 48.00 = 13:48:00

BOR OK Jiskra Nový Bor

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 432)516 8518 M40 BOR 7412 Rejholec Michal 45.00 = 13:45:00 ( 436)65 2051536 W21E BOR 9751 Kameníková Andrea 48.00 = 13:48:00 ( 435)361 7204511 W21B BOR 8253 Nehasilová Petra 62.00 = 14:02:00 ( 437)564 2051490 W40 BOR 6951 Rejholcová Andrea 81.00 = 14:21:00 ( 431)619 1111255 M50 BOR 5501 Maennel Harald 85.00 = 14:25:00 ( 434)134 2051481 W20 BOR 9850 Kohoutová Barbora 97.00 = 14:37:00 ( 433) 2067682 WM10 BOR 0751 Rejholcová Tereza 136.00 = 15:16:00 neregistrovaný

CHC K.O.B. Choceň

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 119)707 9990101 M17 CHC 0101 Švadlena Michal 19.00 = 13:19:00 ( 29)4 2011854 M21E CHC 7502 Švadlena Pavel 27.00 = 13:27:00 ( 263)242 2053589 M21A CHC 9402 Sháněl Jan 82.00 = 14:22:00

CHT OOB SK Chrast

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 368)625 2073715 M50 CHT 6049 Kopáček Miroslav 103.00 = 14:43:00 ( 384)628 888637 M50 CHT 6001 Janda Luboš 112.00 = 14:52:00 ( 369)655 53452 W50 CHT 6051 Řezníčková Hana 123.00 = 15:03:00

DMS Dynamo Malá Skála

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 87)348 51843 W21B DMS 7450 Puchernová Veronika 23.00 = 13:23:00 ( 284)421 7003040 M21C DMS 8100 Cerman Lukáš 40.00 = 13:40:00 ( 88)275 301317 W21A DMS 8350 Haničáková Denisa 49.00 = 13:49:00 ( 333)38 438621 M21E DMS 7900 Urban Miroslav 95.00 = 14:35:00

EKP VŠTJ Ekonom Praha

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 395)801 2099511 M14 EKP 0412 Kabát Martin 1.00 = 13:01:00 ( 4)252 8629752 W21A EKP 8259 Kalinová Markéta 3.00 = 13:03:00 ( 9)255 2061773 W21A EKP 8461 Mikanová Kateřina 9.00 = 13:09:00 ( 405)306 9200528 M21B EKP 8003 Ouhrabka Jakub 11.00 = 13:11:00 ( 191)346 2087687 W21B EKP 8756 Trčková Helena 17.00 = 13:17:00 ( 296)52 434824 W21E EKP 8653 Tučková Dagmar 22.00 = 13:22:00 ( 389)415 886253 M21C EKP 8503 Císař Jan 28.00 = 13:28:00 ( 209)511 7003028 M40 EKP 7510 Čermák Daniel 30.00 = 13:30:00 ( 10)7 2031357 M21E EKP 8606 Mikan Albert 33.00 = 13:33:00 ( 93)268 2053578 W21A EKP 8452 Hanzlíčková Martina 35.00 = 13:35:00 ( 394)514 886298 M40 EKP 6912 Kabát Jan 39.00 = 13:39:00 ( 151)552 725724 W40 EKP 7257 Konečná Marcela 45.00 = 13:45:00 ( 155)356 2067248 W21B EKP 8651 Hausmannová Klára 47.00 = 13:47:00 ( 39)15 7003036 M21E EKP 7608 Štěňha Martin 49.00 = 13:49:00 ( 207)327 2078484 M21B EKP 8806 Domín Nikolas 53.00 = 13:53:00 ( 399)280 9200521 W21A EKP 8151 Ouhrabková Radka 59.00 = 13:59:00 ( 295)22 7201752 M21E EKP 7601 Bezouška Tomáš 63.00 = 14:03:00 ( 404)235 8631579 M21A EKP 8431 Smrt Martin 68.00 = 14:08:00 ( 86)25 9005230 M21E EKP 7803 Sajal Martin 69.00 = 14:09:00 ( 3)32 7201206 M21E EKP 8211 Kalina Miroslav 83.00 = 14:23:00 ( 130)243 1207407 M21A EKP 8200 Nývlt Martin 84.00 = 14:24:00 ( 308) 2102795 WM10 EKP 0701 Štěňha David 131.00 = 15:11:00 neregistrovaný ( 400) 2035145 WM10 EKP 1010 Ouhrabka Vít 135.00 = 15:15:00 ( 206)674 8627106 M60 EKP 5600 Adrián Petr 139.00 = 15:19:00 ( 294) 515458 WM10 EKP 0961 Kalinová Ella 141.00 = 15:21:00 ( 293) 515409 WM10 EKP 1150 Kalinová Lisa 148.00 = 15:28:00

FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 178)301 515098 M21B FSP 7610 Kužel Tomáš 1.00 = 13:01:00

GIG GIGANT Orienteering

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 83)701 7203453 M17 GIG 0000 Valík Tomáš 1.00 = 13:01:00 ( 423)803 9579 M14 GIG 0601 Zrník Tomáš 7.00 = 13:07:00 neregistrovaný ( 344)504 1398988 M40 GIG 7118 Zrník Tomáš 9.00 = 13:09:00 ( 52)507 553435 M40 GIG 7100 Kunz Martin 18.00 = 13:18:00 ( 277)757 7203461 W17 GIG 0151 Skoupá Vendula 18.00 = 13:18:00 ( 85)807 2081359 M14 GIG 0301 Valík Adam 19.00 = 13:19:00 ( 362)708 53377 M17 GIG 0100 Kroc Kryštof 22.00 = 13:22:00 ( 364)510 53355 M40 GIG 7400 Kroc Dalibor 27.00 = 13:27:00 ( 422)760 416210 W17 GIG 0050 Zrníková Adéla 27.00 = 13:27:00 neregistrovaný ( 390)315 2025358 M21B GIG 8000 Karlík Michal 29.00 = 13:29:00 ( 388)267 433090 W21A GIG 8050 Karlíková Zuzana 33.00 = 13:33:00 ( 82)515 7203322 M40 GIG 7101 Valík Luděk 42.00 = 13:42:00 ( 298)323 53882 M21B GIG 8100 Hodoň Miroslav 45.00 = 13:45:00 ( 50)279 52690 W21A GIG 7750 Linhartová Martina 57.00 = 13:57:00 ( 138)558 2011792 W40 GIG 7650 Michálková Alice 63.00 = 14:03:00 ( 156)562 2011857 W40 GIG 7151 Švadlenová Ivana 75.00 = 14:15:00 ( 443)133 9579 W20 GIG 9750 Zrníková Markéta 94.00 = 14:34:00 neregistrovaný ( 84)571 980374 W40 GIG 7350 Valíková Petra 102.00 = 14:42:00 ( 51)538 682358 M40 GIG 7200 Linhart Aleš 111.00 = 14:51:00 ( 137)541 2051543 M40 GIG 7000 Toloch Alexandr 120.00 = 15:00:00 ( 276)545 1007549 M40 GIG 7001 Skoupý Jan 132.00 = 15:12:00 ( 430) ? WM10 GIG 0900 Toloch Otakar 134.00 = 15:14:00 neregistrovaný ( 429) ? WM10 GIG 0600 Toloch Eduard 142.00 = 15:22:00 neregistrovaný ( 316) 52690 WM10 GIG 0801 Linhart Adam 146.00 = 15:26:00 ( 315) 52688 WM10 GIG 0800 Linhart Jakub 154.00 = 15:34:00

HOR TJ Jiskra Hořice

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 183)616 2059759 M50 HOR 6302 Vávra Martin 76.00 = 14:16:00 ( 184)116 2078473 M20 HOR 9700 Vávra Martin 143.00 = 15:23:00

JEP Jehlanka Team

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 264)673 361995 M60 JEP 4800 Müller Petr 136.00 = 15:16:00

JES OK Rakovník

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 47)559 8808 W40 JES 6750 Jiráňová Irena 66.00 = 14:06:00 ( 42)543 8809 M40 JES 7001 Bílý Milan 126.00 = 15:06:00

KCK KOB Český Krumlov

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 128)620 2080933 M50 KCK 5701 Flašar Jan 88.00 = 14:28:00 ( 127)660 49615 W50 KCK 5756 Flašarová Marie 138.00 = 15:18:00

KNC Sokol Kostelec n. Č. l.

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 41)753 232895 W17 KNC 9950 Čiháková Barbora 6.00 = 13:06:00 ( 280)209 7260002 M21A KNC 8700 Havlíček Tomáš 16.00 = 13:16:00 ( 140)349 2075634 W21B KNC 9350 Hejnová Aneta 26.00 = 13:26:00 ( 37)605 51400 M50 KNC 5800 Havlíček Ivo 43.00 = 13:43:00 ( 357)518 51395 M40 KNC 7001 Švarcbach Michal 51.00 = 13:51:00 ( 40)566 51387 W40 KNC 6750 Čiháková Lenka 87.00 = 14:27:00 ( 356)569 253114 W40 KNC 6754 Švarcbachová Jaroslava 96.00 = 14:36:00 ( 126)631 899180 M50 KNC 6200 Hejna Jiří 121.00 = 15:01:00 ( 36)657 9201322 W50 KNC 6150 Havlíčková Jindra 129.00 = 15:09:00

KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 447)6 7201827 M21E KPY 9000 Stránský Vojtěch 31.00 = 13:31:00

KVS SKOB Kobra Vsetín

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 32)804 7864 M14 KVS 0301 Rohlík Zbyněk 10.00 = 13:10:00 ( 373)601 53693 M50 KVS 5901 Maliňák Vladimír 31.00 = 13:31:00

LBE TJ Lokomotiva Beroun

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 331)409 7200132 M21C LBE 9100 Šimon Václav 16.00 = 13:16:00 neregistrovaný ( 332)354 7200131 W21B LBE 9450 Křivancová Zdeňka 41.00 = 13:41:00 neregistrovaný

LDC KOB Děčín

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 175)847 997929 W14 LDC 0351 Horáková Kateřina 58.00 = 13:58:00 ( 347)330 7205956 M21B LDC 8200 Zít Jan 59.00 = 13:59:00 ( 348)362 347881 W21B LDC 8151 Zítová Pavla 65.00 = 14:05:00 ( 173)531 7000004 M40 LDC 7100 Horák Martin 90.00 = 14:30:00 ( 174)114 7404404 M20 LDC 9800 Horák Jan 137.00 = 15:17:00

LIP SOS Mamuti z Lipovky

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 2)341 426328 W21B LIP 7850 Sedláková Hana 2.00 = 13:02:00 ( 1)332 995872 M21B LIP 7500 Sedlák Radek 63.00 = 14:03:00

LOV lepus.cz

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 329)554 52952 W40 LOV 7351 Zajícová Petra 51.00 = 13:51:00

LPM OK Lokomotiva Plzeň

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 6)253 1400405 W21A LPM 7954 Fremrová Jaroslava 5.00 = 13:05:00 ( 5)214 446347 M21A LPM 8104 Hegner Lukáš 26.00 = 13:26:00

MFP VŠSK MFF UK Praha

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 193)230 2081364 M21A MFP 9300 Štochel Miroslav 58.00 = 13:58:00

MKP SK GORDIC Praha Kačerov, z.s.

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 477)632 51694 M50 MKP 6400 Barták Miroslav 124.00 = 15:04:00 neregistrovaný

NNN Neregistrovaní

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 38)417 ? M21C NNN 8201 Frýba Lukáš 32.00 = 13:32:00 neregistrovaný

OKP SK OK 24 Praha

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 172)211 436949 M21A OKP 8901 Červinka Jan 20.00 = 13:20:00 ( 291)5 7207352 M21E OKP 6801 Vanka Petr 29.00 = 13:29:00 ( 177)513 8631586 M40 OKP 6605 Mach Radovan 36.00 = 13:36:00 ( 391)841 887947 W14 OKP 0550 Vanková Anna 40.00 = 13:40:00 ( 120)68 887935 W21E OKP 9450 Nováková Kateřina 54.00 = 13:54:00 ( 289)71 7207344 W21E OKP 7750 Vanková Jana 60.00 = 14:00:00 ( 290) 253129 WM10 OKP 0701 Vanka Matouš 161.00 = 15:41:00

OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 376)604 9601003 M50 OSN 6004 Kamenický Radan 40.00 = 13:40:00

PGP SK Praga

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 438)521 682331 M40 PGP 7406 Přibík Martin 60.00 = 14:00:00 neregistrovaný ( 171)624 51631 M50 PGP 6301 Přibík Jan 100.00 = 14:40:00 neregistrovaný

PVP VSS Přírodověda Praha

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 351)408 ? M21C PVP 8400 Král Luboš 14.00 = 13:14:00 neregistrovaný

RBA TJ Rapid Bratislava

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 7)626 307364 M50 RBA 5902 Jánoška Jozef 106.00 = 14:46:00 ( 8)661 307440 W50 RBA 6051 Jánošková Taťjana 141.00 = 15:21:00

RBK SK Radioklub Blansko

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 425) 232117 OPENS RBK 8355 Jalová Martina 2.00 = 13:02:00 neregistrovaný ( 424)28 980373 M21E RBK 8347 Jalový Milan 75.00 = 14:15:00 ( 426) ? WM10 RBK 1150 Jalová Kristýna 149.00 = 15:29:00 neregistrovaný

RCP RC&P TEAM Bratislava

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 210)621 2051944 M50 RCP 6041 Autrata Vlastimil 91.00 = 14:31:00 ( 211)533 211408 M40 RCP 6941 Pažický Ĺudovít 96.00 = 14:36:00 ( 212)542 2051949 M40 RCP 7141 Klučár Daniel 123.00 = 15:03:00

SBK KOB Start Blansko

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 60)251 52865 W21A SBK 8379 Křístková Veronika 1.00 = 13:01:00 ( 28)305 520540 M21B SBK 8242 Brabec Jaroslav 9.00 = 13:09:00 ( 261)259 1985526 W21A SBK 8554 Beržinská Soňa 17.00 = 13:17:00 ( 309)264 920679 W21A SBK 8383 Csakvaryová Lenka 27.00 = 13:27:00 ( 31)316 1007541 M21B SBK 6922 Sochor Jan 31.00 = 13:31:00 ( 186)351 53205 W21B SBK 7789 Jágrová Vlasta 32.00 = 13:32:00 ( 228)319 8000013 M21B SBK 7621 Šafek Jiří 37.00 = 13:37:00 ( 189)420 410339 M21C SBK 7549 Jágr Jaroslav 38.00 = 13:38:00 ( 139)423 52430 M21C SBK 8403 Jirka Michal 44.00 = 13:44:00 ( 190)426 9900099 M21C SBK 8301 Chaloupka Ondřej 50.00 = 13:50:00 ( 226) 8010108 OPENS SBK 8485 Uhnavá Markéta 53.00 = 13:53:00 ( 260)228 1919191 M21A SBK 7537 Urban Jan 54.00 = 13:54:00 ( 113)287 219251 W21A SBK 8151 Daňková Veronika 73.00 = 14:13:00 ( 187)618 52076 M50 SBK 6201 Peťovský Jan 82.00 = 14:22:00 ( 114)244 811213 M21A SBK 7541 Daněk Roman 86.00 = 14:26:00 ( 188)627 2102705 M50 SBK 6301 Buřt Vladimír 109.00 = 14:49:00

SCP OK Sparta Praha

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 62)401 51557 M21C SCP 7201 Podivínský Tomáš 0.00 = 13:00:00 ( 105)519 51773 M40 SCP 7417 Boudný Jan 54.00 = 13:54:00

SHK OK Slavia Hradec Králové

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 387) 51781 WM10 SHK 1050 Jedličková Lucie 139.00 = 15:19:00 neregistrovaný

SJC Sportcentrum Jičín

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 334)201 9904 M21A SJC 8500 Drobník Lukáš 0.00 = 13:00:00 ( 107)303 2075630 M21B SJC 8105 Havlík Ctibor 5.00 = 13:05:00 ( 96)705 2056263 M17 SJC 0102 Břeň Daniel 13.00 = 13:13:00 ( 342)258 9940 W21A SJC 7962 Ticháčková Magdalena 15.00 = 13:15:00 ( 203)809 2056295 M14 SJC 0202 Tuma Matěj 25.00 = 13:25:00 ( 335)218 9893 M21A SJC 7700 Šmíd Ivo 34.00 = 13:34:00 ( 204) 4257 OPENS SJC 0154 Tumová Adéla 35.00 = 13:35:00 neregistrovaný ( 336)318 896967 M21B SJC 7531 Tomeš Petr 35.00 = 13:35:00 ( 11)271 7142530 W21A SJC 8355 Musilová Vendula 41.00 = 13:41:00 ( 12)223 7800087 M21A SJC 7705 Musil Pavel 44.00 = 13:44:00 ( 343)282 981842 W21A SJC 8451 Tomešová Daniela 63.00 = 14:03:00 ( 341)849 2056290 W14 SJC 0251 Kuchařová Rozálie 64.00 = 14:04:00 ( 339)523 436966 M40 SJC 6602 Antoš Svatopluk 66.00 = 14:06:00 ( 337)34 7201777 M21E SJC 8104 Kovář Miroslav 87.00 = 14:27:00 ( 338)41 9978 M21E SJC 7801 Ticháček Radek 101.00 = 14:41:00 ( 340)630 2102082 M50 SJC 6000 Kuchař Pavel 118.00 = 14:58:00 ( 202)546 7090004 M40 SJC 7305 Tuma Jaroslav 135.00 = 15:15:00 ( 121) 2085566 WM10 SJC 0800 Tuma Lukáš 162.00 = 15:42:00 neregistrovaný

SJH SJH Jindřichův Hradec

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 81)322 2061793 M21B SJH 7801 Beran Pavel 43.00 = 13:43:00 neregistrovaný ( 297)612 2088191 M50 SJH 6602 Kuchyňka Ivan 64.00 = 14:04:00 neregistrovaný ( 441) 2087674 WM10 SJH 0951 Beranová Marie 158.00 = 15:38:00 neregistrovaný ( 440) 2067961 WM10 SJH 1101 Beran Antonín 164.00 = 15:44:00 neregistrovaný

SJI OK Jihlava

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 377)617 301295 M50 SJI 6001 Kafka Václav 79.00 = 14:19:00 neregistrovaný

SKL SMS Team Kladno

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 428)754 428223 W17 SKL 0050 Pelikánová Máša 9.00 = 13:09:00 ( 374)808 236517 M14 SKL 0401 Štáfek Ondřej 22.00 = 13:22:00 ( 375)39 236502 M21E SKL 7401 Štáfek Pavel 97.00 = 14:37:00 ( 427)120 7207341 M20 SKL 9800 Pelikán Lukáš 119.00 = 14:59:00

SKV TJ Slovan Karlovy Vary

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 398)60 7003008 W21E SKV 9752 Kubínová Veronika 38.00 = 13:38:00

SLA SKOB Slaný

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 367)703 428278 M17 SLA 9900 Zemko Zdeněk 7.00 = 13:07:00 ( 302)508 7207363 M40 SLA 6803 Svoboda Petr 21.00 = 13:21:00 ( 299)414 336766 M21C SLA 9800 Kašpar František 26.00 = 13:26:00 ( 366)842 436970 W14 SLA 0551 Zemková Pavlína 43.00 = 13:43:00 ( 365)567 425546 W40 SLA 7450 Zemková Helena 90.00 = 14:30:00 ( 372)43 515495 M21E SLA 7200 Kouřimský Jan 105.00 = 14:45:00 ( 378)105 7260008 M20 SLA 0100 Wohanka Richard 110.00 = 14:50:00 ( 111)547 682335 M40 SLA 6800 Vacek Petr 138.00 = 15:18:00 ( 112)118 681881 M20 SLA 0004 Vacek Jan 149.00 = 15:29:00

SMR SK SNS Smržovka

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 30)402 51536 M21C SMR 7513 Štembera Jan 2.00 = 13:02:00 ( 254) 410730 OPENS SMR 7450 Jakoubová Ivka 11.00 = 13:11:00 ( 253)1 7204972 M21E SMR 7801 Buriánek Vojta 21.00 = 13:21:00 ( 132)509 7205036 M40 SMR 7001 Pařízek Petr 24.00 = 13:24:00 ( 100)263 428212 W21A SMR 8150 Rolná Janka 25.00 = 13:25:00 ( 176)418 416844 M21C SMR 8400 Kurka Vojtěch 34.00 = 13:34:00 ( 134)352 2011824 W21B SMR 9350 Pařízková Anežka 35.00 = 13:35:00 ( 110)219 7204495 M21A SMR 7800 Lukavec Petr 36.00 = 13:36:00 ( 98)270 981824 W21A SMR 8950 Kalošová TerKa 39.00 = 13:39:00 ( 144)63 7260003 W21E SMR 8850 Fólová Martina 44.00 = 13:44:00 ( 346)355 7202862 W21B SMR 7451 Mišoňová Ivana 44.00 = 13:44:00 ( 73)13 995876 M21E SMR 7901 Svoboda Honza 45.00 = 13:45:00 ( 133)276 7205014 W21A SMR 7151 Pařízková Věrka 51.00 = 13:51:00 ( 74)288 428294 W21A SMR 8451 Hanajová Káťa 75.00 = 14:15:00 ( 257)29 7410123 M21E SMR 7401 Pucherna Eduard 77.00 = 14:17:00 ( 292)136 416039 W20 SMR 9850 Štemberová Natálie 103.00 = 14:43:00 ( 345)106 7201762 M20 SMR 9801 Mišoň Matěj 113.00 = 14:53:00

STB TJ Stadion Nový Bor

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 23)9 9005136 M21E STB 9301 Ludvík Vojtěch 37.00 = 13:37:00 ( 26)357 428250 W21B STB 9450 Kamererová Valerie 50.00 = 13:50:00 ( 24)611 682361 M50 STB 5701 Ludvík Petr 61.00 = 14:01:00 ( 21)568 682366 W40 STB 6798 Abelová Ivana 93.00 = 14:33:00 ( 22)104 7204494 M20 STB 9801 Ludvík Matyáš 107.00 = 14:47:00

SVR TJ Švýcárna

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 145)224 9200522 M21A SVR 7700 Maňásek Josef 46.00 = 13:46:00 ( 146)236 1403430 M21A SVR 7600 Nedopílek David 70.00 = 14:10:00

TBM KOS TJ Tesla Brno

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 262)202 416018 M21A TBM 8101 Schwab Martin 2.00 = 13:02:00 ( 396)205 2067203 M21A TBM 8008 Polášek Radek 8.00 = 13:08:00 ( 19)208 1700079 M21A TBM 7401 Schwab David 14.00 = 13:14:00 ( 397)411 49669 M21C TBM 8603 Kavan Tomáš 20.00 = 13:20:00 ( 181)53 7177777 W21E TBM 7753 Gigon Michaela 24.00 = 13:24:00 ( 307)215 2019217 M21A TBM 9228 Boček Milan 28.00 = 13:28:00 ( 108)266 515049 W21A TBM 7652 La Carbonara Hana 31.00 = 13:31:00 ( 142)762 9101109 W17 TBM 0058 Grycová Kateřina 33.00 = 13:33:00 ( 20)8 515062 M21E TBM 7632 Ševčík Martin 35.00 = 13:35:00 ( 304)11 7003031 M21E TBM 8907 Pospíšek Marek 41.00 = 13:41:00 ( 361)606 2031370 M50 TBM 6620 Tišnovský Zdeněk 46.00 = 13:46:00 ( 208)14 7201822 M21E TBM 9120 Tišnovský Martin 47.00 = 13:47:00 ( 72)844 ? W14 TBM 0360 Králová Jolana 49.00 = 13:49:00 ( 385)17 888616 M21E TBM 7327 Štěpánek Martin 53.00 = 13:53:00 ( 303)278 2011851 W21A TBM 9150 Seifertová Magda 55.00 = 13:55:00 ( 420)328 53116 M21B TBM 7123 Otoupalík Jan 55.00 = 13:55:00 ( 154)610 981830 M50 TBM 6512 Náhlovský David 58.00 = 13:58:00 ( 452)331 2083415 M21B TBM 7337 La Carbonara Claudio 61.00 = 14:01:00 ( 131)522 995875 M40 TBM 6903 Gryc Tomáš 63.00 = 14:03:00 ( 234)24 501884 M21E TBM 7044 Rygl Jaroslav 67.00 = 14:07:00 ( 135)285 51944 W21A TBM 8558 Kratschmerová Kateřina 69.00 = 14:09:00 ( 91)615 888636 M50 TBM 6007 Pospíšek Zbyněk 73.00 = 14:13:00 ( 409)27 899162 M21E TBM 8307 Uhmann Petr 73.00 = 14:13:00 ( 269)527 2081389 M40 TBM 7339 Ambrož Pavel 78.00 = 14:18:00 ( 27)30 8636760 M21E TBM 7205 Rygl Miroslav 79.00 = 14:19:00 ( 18)565 7204507 W40 TBM 7371 Schwabová Kateřina 84.00 = 14:24:00 ( 141)132 9988889 W20 TBM 9859 Grycová Veronika 91.00 = 14:31:00 ( 150)622 2073714 M50 TBM 6213 Argaláš Jaroslav 94.00 = 14:34:00 ( 92)652 53260 W50 TBM 5959 Pospíšková Luisa 114.00 = 14:54:00 ( 453) 2083414 WM10 TBM 0801 La Carbonara Matteo 130.00 = 15:10:00 neregistrovaný ( 213) 1403420 WM10 TBM 0559 Králová Denisa 140.00 = 15:20:00 neregistrovaný ( 383) 416206 WM10 TBM 1156 La Carbonara Noemi 145.00 = 15:25:00 neregistrovaný ( 386) 2090860 WM10 TBM 0607 Štěpánek Jan 152.00 = 15:32:00 neregistrovaný ( 258) 53234 WM10 TBM 0710 Schwab Filip 157.00 = 15:37:00 neregistrovaný ( 233) ? WM10 TBM 1158 Ryglová Beáta 160.00 = 15:40:00 neregistrovaný ( 259) 53273 WM10 TBM 1188 Schwabová Barbora 163.00 = 15:43:00 neregistrovaný

TCB SK Technik České Budějovice

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 354)607 2073741 M50 TCB 6101 Pšenička Miloslav 49.00 = 13:49:00 ( 355)613 52193 M50 TCB 6301 Pšenička Jiří 67.00 = 14:07:00 ( 353)535 515069 M40 TCB 6901 Princ David 102.00 = 14:42:00

TSU LKT 80 Šumperk

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 97)207 52567 M21A TSU 8246 Medlík Jan 12.00 = 13:12:00 ( 63)308 52414 M21B TSU 8604 Reif Jan 15.00 = 13:15:00 ( 35)706 2069090 M17 TSU 9900 Kašpar Petr 16.00 = 13:16:00 ( 64)51 1400406 W21E TSU 8889 Skácelová Naděžda 20.00 = 13:20:00 ( 61)2 7207490 M21E TSU 8109 Sedláček Petr 23.00 = 13:23:00 ( 77)56 1400407 W21E TSU 8279 Tomečková Zuzana 30.00 = 13:30:00 ( 123)59 888629 W21E TSU 9191 Březinová Marie 36.00 = 13:36:00 ( 109)62 920678 W21E TSU 8992 Staňková Štěpánka 42.00 = 13:42:00 ( 115)424 301146 M21C TSU 8540 Linhart Tomáš 46.00 = 13:46:00 ( 80)633 7203459 M50 TSU 5941 Král Jiří 55.00 = 13:55:00 ( 34)524 2069100 M40 TSU 7000 Kašpar Jaroslav 69.00 = 14:09:00 ( 78)240 8905 M21A TSU 8300 Tomeček Karel 78.00 = 14:18:00 ( 68)653 887151 W50 TSU 6550 Maliňáková Eva 117.00 = 14:57:00 ( 79)656 52540 W50 TSU 5896 Králová Dana 126.00 = 15:06:00 ( 76)659 8906 W50 TSU 6183 Skácelová Naděžda 135.00 = 15:15:00 ( 67)662 52699 W50 TSU 5850 Perůtková Ivana 144.00 = 15:24:00

TUR OOB TJ Turnov

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 179)553 8205 W40 TUR 6950 Ježková Hana 48.00 = 13:48:00

TZL SKOB Zlín

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 49)410 331606 M21C TZL 7849 Tomeš Radim 18.00 = 13:18:00 ( 283)54 7200376 W21E TZL 8853 Hančíková Barbora 26.00 = 13:26:00 ( 439)512 888617 M40 TZL 6949 Šňupárek Ondřej 33.00 = 13:33:00 ( 205)551 8636196 W40 TZL 7400 Vavrysová Lenka 42.00 = 13:42:00 ( 106)273 2042547 W21A TZL 9952 Králová Vilma 45.00 = 13:45:00 ( 95)16 1400430 M21E TZL 8236 Graubner Jan 51.00 = 13:51:00 ( 192)37 7204504 M21E TZL 9548 Šňupárek Václav 93.00 = 14:33:00 ( 442)42 7201770 M21E TZL 8604 Hradil Jiří 103.00 = 14:43:00 ( 282)654 7207029 W50 TZL 6559 Hančíková Michaela 120.00 = 15:00:00 ( 75)671 53379 M60 TZL 4501 Vintr Ivan 130.00 = 15:10:00 ( 48)675 416045 M60 TZL 5101 Nejedlý Petr 142.00 = 15:22:00

VBA ŠK VAZKA Bratislava

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 229)413 307372 M21C VBA 8301 Opršal Juraj 24.00 = 13:24:00 ( 223)58 2008512 W21E VBA 8454 Fajtová Stanislava 34.00 = 13:34:00 ( 225)603 876002 M50 VBA 6501 Mlynárik Peter 37.00 = 13:37:00 ( 227)320 2051950 M21B VBA 8101 Ančic Ĺuboš 39.00 = 13:39:00 ( 267)221 2045151 M21A VBA 8001 Šenk Petr 40.00 = 13:40:00 ( 268)67 307370 W21E VBA 8554 Šenková Natalia 52.00 = 13:52:00 ( 350)539 740212 M40 VBA 7401 Malátek Rastislav 114.00 = 14:54:00 ( 224)658 2051947 W50 VBA 4751 Kralova Eva 132.00 = 15:12:00

VEY YETTI & PINGUIN

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 249)843 361972 W14 VEY 0450 Kadlecová Valentýna 46.00 = 13:46:00 ( 250)360 207803 W21B VEY 9050 Kadlecová Štěpánka 59.00 = 13:59:00 ( 252)676 207806 M60 VEY 5600 Kadlec Luděk 145.00 = 15:25:00 ( 251) ? WM10 VEY 0650 Kadlecová Tereza 150.00 = 15:30:00 neregistrovaný

VLI Slavia Liberec orienteering

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 170)321 7003010 M21B VLI 7301 Meier Milan 41.00 = 13:41:00 ( 147)359 49844 W21B VLI 8656 Masopustová Elis 56.00 = 13:56:00 ( 326)19 920698 M21E VLI 8300 Tománek Otakar 57.00 = 13:57:00 ( 468)333 8292 M21B VLI 7002 Urbaník Robert 65.00 = 14:05:00 ( 104)26 2042525 M21E VLI 8101 Buchtík Ondřej 71.00 = 14:11:00 ( 256)561 51217 W40 VLI 7250 Zápotocká Anna 72.00 = 14:12:00 ( 136)526 8629811 M40 VLI 7101 Hanovec Petr 75.00 = 14:15:00 ( 101)239 682119 M21A VLI 7505 Putík Jiří 76.00 = 14:16:00

VPM KOS Slavia VŠ Plzeň

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 90)802 2042505 M14 VPM 0201 Hasman Marek 4.00 = 13:04:00 neregistrovaný ( 89)704 2042514 M17 VPM 0002 Hasman Ondřej 10.00 = 13:10:00 neregistrovaný ( 217)806 347913 M14 VPM 0200 Kovář Ondřej 16.00 = 13:16:00 neregistrovaný ( 312)347 7205019 W21B VPM 9251 Kratochvílová Lucie 20.00 = 13:20:00 neregistrovaný ( 65)212 995860 M21A VPM 8449 Bouchal Jiří 22.00 = 13:22:00 neregistrovaný ( 275)761 2042515 W17 VPM 0051 Svobodová Alexandra 30.00 = 13:30:00 neregistrovaný ( 300)217 7207358 M21A VPM 7802 Honner Jaroslav 32.00 = 13:32:00 neregistrovaný ( 313)325 52429 M21B VPM 7905 Jirka Jakub 49.00 = 13:49:00 neregistrovaný ( 363)227 301412 M21A VPM 7803 Tošner Michal 52.00 = 13:52:00 neregistrovaný ( 216)556 2067329 W40 VPM 7350 Kovářová Jitka 57.00 = 13:57:00 neregistrovaný ( 273)520 995835 M40 VPM 6902 Hašek Ondřej 57.00 = 13:57:00 neregistrovaný ( 310)283 416122 W21A VPM 8450 Jirková Petra 65.00 = 14:05:00 neregistrovaný ( 325)23 887623 M21E VPM 8001 Anděl Robert 65.00 = 14:05:00 neregistrovaný ( 70)234 7200317 M21A VPM 7906 Les Martin 66.00 = 14:06:00 neregistrovaný ( 392)286 887616 W21A VPM 8850 Fajtlová Jana 71.00 = 14:11:00 neregistrovaný ( 393)623 887627 M50 VPM 6001 Fajtl Jaroslav 97.00 = 14:37:00 neregistrovaný ( 359)40 2042527 M21E VPM 8807 Kamaryt Tomáš 99.00 = 14:39:00 neregistrovaný ( 215)536 7200583 M40 VPM 7200 Kovář Vladimír 105.00 = 14:45:00 neregistrovaný ( 311)44 515439 M21E VPM 9001 Fajtl Jaroslav 107.00 = 14:47:00 neregistrovaný ( 274)109 2060400 M20 VPM 0001 Hašek Jan 122.00 = 15:02:00 neregistrovaný ( 358) 8531 WM10 VPM 0901 Anděl Robin 144.00 = 15:24:00 neregistrovaný

VRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 352)529 436946 M40 VRB 7201 Klech Richard 84.00 = 14:24:00

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 45)503 8974 M40 VRL 7406 Štregl Tomáš 6.00 = 13:06:00 ( 197)406 426376 M21C VRL 7002 Pilný Jiří 10.00 = 13:10:00 ( 195)758 2096238 W17 VRL 0052 Pilná Bára 21.00 = 13:21:00 ( 218)517 2017676 M40 VRL 7303 Štregl Petr 48.00 = 13:48:00 ( 305)225 2096236 M21A VRL 7501 Wohanka Pavel 48.00 = 13:48:00 ( 196)845 2096240 W14 VRL 0351 Pilná Natálie 52.00 = 13:52:00 ( 220)557 206478 W40 VRL 7552 Štreglová Andrea 60.00 = 14:00:00 ( 219)848 2020709 W14 VRL 0251 Štreglová Zuzana 61.00 = 14:01:00 ( 306)563 2042537 W40 VRL 7652 Wohanková Gabriela 78.00 = 14:18:00 ( 194)570 438036 W40 VRL 7153 Pilná Libuše 99.00 = 14:39:00 ( 129)102 2085616 M20 VRL 9701 Hrdinka Daniel 101.00 = 14:41:00 ( 421) 232639 WM10 VRL 1201 Wohanka Antonín 137.00 = 15:17:00 neregistrovaný

VSP USK Praha

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 239)506 7205010 M40 VSP 7403 Jirásek Milan 15.00 = 13:15:00 ( 322)756 246899 W17 VSP 0050 Lacigová Marie 15.00 = 13:15:00 ( 236)309 9200529 M21B VSP 8308 Havlůj František 17.00 = 13:17:00 ( 246)312 53399 M21B VSP 7500 Pastuszek Jakub 23.00 = 13:23:00 ( 241)265 51642 W21A VSP 8150 Kopecká Anežka 29.00 = 13:29:00 ( 238)57 897376 W21E VSP 7852 Hrdinová Marie 32.00 = 13:32:00 ( 235)317 887933 M21B VSP 8201 Bartoš Marián 33.00 = 13:33:00 ( 245)61 887608 W21E VSP 8152 Lacigová Michaela 40.00 = 13:40:00 ( 243)12 7003030 M21E VSP 8200 Laciga Radek 43.00 = 13:43:00 ( 247)64 920677 W21E VSP 8650 Tichovská Martina 46.00 = 13:46:00 ( 237)324 981850 M21B VSP 7200 Horák Pavel 47.00 = 13:47:00 ( 446)274 887910 W21A VSP 7799 Košíková Jitka 47.00 = 13:47:00 ( 240)277 9101188 W21A VSP 7653 Jirásková Markéta 53.00 = 13:53:00 ( 242)237 49385 M21A VSP 7800 Kopecký Pavel 72.00 = 14:12:00 ( 244)651 7003023 W50 VSP 5950 Lacigová Ivana 111.00 = 14:51:00 ( 321)672 7003050 M60 VSP 5200 Laciga Zdeněk 133.00 = 15:13:00 ( 324) ? WM10 VSP 1300 Kopecký Hynek 133.00 = 15:13:00 neregistrovaný ( 323) 1416363 WM10 VSP 0951 Kopecká Marie 138.00 = 15:18:00 neregistrovaný ( 248) 8253 WM10 VSP 0952 Jirásková Laura 159.00 = 15:39:00 neregistrovaný

XBM PELLŽS ABND RACING TEAM

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 272)502 8621762 M40 XBM 7549 Bureš Pavel 3.00 = 13:03:00 ( 201)505 7205008 M40 XBM 7107 Šňupárek Martin 12.00 = 13:12:00 ( 199)313 9365 M21B XBM 8102 Gebas Miroslav 25.00 = 13:25:00 ( 200)3 8627115 M21E XBM 8201 Buchtík Aleš 25.00 = 13:25:00 ( 122) 446404 OPENS XBM 7650 Králová Dana 26.00 = 13:26:00 neregistrovaný ( 198)222 897352 M21A XBM 7601 Jiran Václav 42.00 = 13:42:00 ( 271)846 416112 W14 XBM 0550 Burešová Veronika 55.00 = 13:55:00 ( 71)525 7200328 M40 XBM 6903 Král Jan 72.00 = 14:12:00

XCR MTB Chrudim, z.s.

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 255)204 ? M21A XCR 7300 Karkoš Petr 6.00 = 13:06:00

XHK MTBO Racing team Hradec Králové

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 314)752 2075681 W17 XHK 0051 Hápová Petra 3.00 = 13:03:00 ( 444)403 2073671 M21C XHK 7908 Ševčík Matěj 4.00 = 13:04:00 ( 328)256 888619 W21A XHK 9150 Lamichová Martina 11.00 = 13:11:00 ( 380)307 1700078 M21B XHK 7700 Šafář Jan 13.00 = 13:13:00 ( 44)210 780722 M21A XHK 7804 Kříž Libor 18.00 = 13:18:00 ( 117)310 1398686 M21B XHK 8100 Jedlička Lukáš 19.00 = 13:19:00 ( 116)261 1008173 W21A XHK 8150 Jedličková Zuzana 21.00 = 13:21:00 ( 330)412 9395 M21C XHK 7101 Háp Pavel 22.00 = 13:22:00 ( 125)213 7003041 M21A XHK 9100 Chmelař Lukáš 24.00 = 13:24:00 ( 46)216 681855 M21A XHK 7701 Jiran Jan 30.00 = 13:30:00 ( 214)419 888646 M21C XHK 7302 Netuka Martin 36.00 = 13:36:00 ( 118)555 9396 W40 XHK 7157 Hápová Šárka 54.00 = 13:54:00 ( 301)233 1007527 M21A XHK 7702 Husák Václav 64.00 = 14:04:00 ( 327)528 2035731 M40 XHK 7600 Vaněk Petr 81.00 = 14:21:00 ( 360)532 682359 M40 XHK 7103 Chaloupský David 93.00 = 14:33:00 ( 69)540 9407 M40 XHK 7205 Kunart Tomáš 117.00 = 14:57:00

XPU PARDUBICE BIKERS

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 149)342 835307 W21B XPU 8352 Odvodyová Šárka 5.00 = 13:05:00 ( 279)405 224865 M21C XPU 7301 Starý Milan 8.00 = 13:08:00 ( 153)345 998454 W21B XPU 8454 Petrová Daniela 14.00 = 13:14:00 ( 288)262 9268 W21A XPU 7652 Faltejsková Jana 23.00 = 13:23:00 ( 143)422 9282 M21C XPU 8105 Fukátko Jan 42.00 = 13:42:00 ( 379)326 9896 M21B XPU 7802 Jirásek Radek 51.00 = 13:51:00 ( 152)329 997601 M21B XPU 7601 Jirásek Aleš 57.00 = 13:57:00 ( 285)232 9267 M21A XPU 7725 Faltejsek Lukáš 62.00 = 14:02:00 ( 148)245 828384 M21A XPU 8206 Odvody Zdeněk 88.00 = 14:28:00 ( 94)111 7204476 M20 XPU 9705 Kanta Martin 128.00 = 15:08:00 ( 286) ? WM10 XPU 0500 Faltejsek Tobiáš 132.00 = 15:12:00 neregistrovaný ( 278) 9348 WM10 XPU 0503 Starý Martin 147.00 = 15:27:00 neregistrovaný ( 287) ? WM10 XPU 0750 Faltejsková Laura 156.00 = 15:36:00 neregistrovaný

ZPV KOB ZPV Prostějov

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 180)614 52581 M50 ZPV 6213 Křeček Miroslav 70.00 = 14:10:00

ZUP MTBO ČZU Praha

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 53)501 9056 M40 ZUP 7300 Folprecht Eduard 0.00 = 13:00:00 ( 33)203 9760324 M21A ZUP 7604 Šebesta Petr 4.00 = 13:04:00 ( 445)343 9398 W21B ZUP 7750 Salingerová Anna 8.00 = 13:08:00 ( 15)206 7202860 M21A ZUP 7800 Bergl Tomáš 10.00 = 13:10:00 ( 54)257 416221 W21A ZUP 7452 Folprechtová Kateřina 13.00 = 13:13:00 ( 14)260 8631577 W21A ZUP 8250 Berglová Lucie 19.00 = 13:19:00 ( 56)314 2069047 M21B ZUP 8003 Vaněček Jan 27.00 = 13:27:00 ( 185)350 2069042 W21B ZUP 7552 Prylová Pavla 29.00 = 13:29:00 ( 55)269 515411 W21A ZUP 7950 Vaněčková Petra 37.00 = 13:37:00 ( 16)220 886278 M21A ZUP 8002 Pucherna Petr 38.00 = 13:38:00 ( 58)10 7151177 M21E ZUP 7702 Pucherna Jan 39.00 = 13:39:00 ( 124)272 887612 W21A ZUP 8850 Svobodná Šárka 43.00 = 13:43:00 ( 43)66 899160 W21E ZUP 8151 Ryšavá Vendula 50.00 = 13:50:00 ( 13)69 756220 W21E ZUP 7551 Veselá Iva 56.00 = 13:56:00 ( 59)231 7200339 M21A ZUP 8200 Černý Ladislav 60.00 = 14:00:00 ( 57)281 7518567 W21A ZUP 8451 Puchernová Zuzana 61.00 = 14:01:00 ( 25)72 1985821 W21E ZUP 8452 Drobníková Markéta 62.00 = 14:02:00 ( 17)289 886276 W21A ZUP 8759 Puchernová Radka 77.00 = 14:17:00 ( 66)31 889286 M21E ZUP 8500 Johanovský Tomáš 81.00 = 14:21:00 ( 99)246 711577 M21A ZUP 7404 Pucher Filip 90.00 = 14:30:00 ( 102)629 650519 M50 ZUP 6500 Veselý Jan 115.00 = 14:55:00 ( 222) 51532 WM10 ZUP 0650 Folprechtová Julie 151.00 = 15:31:00 ( 221) 2058490 WM10 ZUP 0800 Folprecht Lukáš 155.00 = 15:35:00