Kategorie M14

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina

délka trati  9.70 km, převýšení   130 m, 10 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2042505 Hasman Marek VPM 0201 C 1 = 10:01:00 neregistro 2056295 Tuma Matěj SJC 0202 C 4 = 10:04:00 7052004 Hnilica Hannes 25A 0400 C 7 = 10:07:00 7864 Rohlík Zbyněk KVS 0301 C 10 = 10:10:00 2081359 Valík Adam GIG 0301 C 13 = 10:13:00 347913 Kovář Ondřej VPM 0200 C 16 = 10:16:00 neregistro 9579 Zrník Tomáš GIG 0601 C 19 = 10:19:00 neregistro 2099511 Kabát Martin EKP 0412 C 22 = 10:22:00 236517 Štáfek Ondřej SKL 0401 C 25 = 10:25:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 ......................... VAK C 31 = 10:31:00

Kategorie M17

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina

délka trati 15.40 km, převýšení   370 m, 13 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7207350 Vítek Karel SKL 9901 C 1 = 10:01:00 9990101 Švadlena Michal CHC 0101 C 4 = 10:04:00 887604 Hašek Adam VPM 0101 C 7 = 10:07:00 neregistro 9085009 Micko Tobias 25A 0000 C 10 = 10:10:00 428278 Zemko Zdeněk SLA 9900 B 13 = 10:13:00 53377 Kroc Kryštof GIG 0100 C 16 = 10:16:00 2042514 Hasman Ondřej VPM 0002 B 19 = 10:19:00 neregistro 2069090 Kašpar Petr TSU 9900 C 22 = 10:22:00 2056263 Břeň Daniel SJC 0102 C 25 = 10:25:00 7203453 Valík Tomáš GIG 0000 C 28 = 10:28:00 ......................... VAK C 31 = 10:31:00

Kategorie M20

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina

délka trati 20.50 km, převýšení   430 m, 18 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2034193 Lukasz Czerniak 94P 9601 C 29 = 10:29:00 2078473 Vávra Martin HOR 9700 B 33 = 10:33:00 2060400 Hašek Jan VPM 0001 C 37 = 10:37:00 neregistro 1409341 Nowak Bartosz 94P 9900 C 41 = 10:41:00 7204492 Hruška Tomáš ABR 0001 A 45 = 10:45:00 7204494 Ludvík Matyáš STB 9801 E 49 = 10:49:00 1409359 Igor Kielak 94P 9901 C 53 = 10:53:00 7201762 Mišoň Matěj SMR 9801 B 57 = 10:57:00 7204476 Kanta Martin XPU 9705 B 61 = 11:01:00 7260008 Wohanka Richard SLA 0100 A 65 = 11:05:00 1409341 Bartosz Niebielski 94P 0100 C 69 = 11:09:00 7404404 Horák Jan LDC 9800 A 73 = 11:13:00 1394741 Artur Zebrowski 94P 9801 C 77 = 11:17:00 681881 Vacek Jan SLA 0004 B 81 = 11:21:00 1409320 Hubert Kielak 94P 9600 C 85 = 11:25:00 2085616 Hrdinka Daniel VRL 9701 B 89 = 11:29:00 7899987 Jakub Jaroszek 94P 9800 C 93 = 11:33:00 ......................... VAK C 97 = 11:37:00 ......................... VAK C 101 = 11:41:00 ......................... VAK C 105 = 11:45:00

Kategorie M21A

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina

délka trati 20.50 km, převýšení   430 m, 18 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8905 Tomeček Karel TSU 8300 A 0 = 10:00:00 7202860 Bergl Tomáš ZUP 7800 A 2 = 10:02:00 2019217 Boček Milan TBM 9228 A 4 = 10:04:00 7260002 Havlíček Tomáš KNC 8700 A 6 = 10:06:00 995860 Bouchal Jiří VPM 8449 A 8 = 10:08:00 neregistro 711577 Pucher Filip ZUP 7404 A 10 = 10:10:00 920658 Pavlík Radek ABR 6849 A 12 = 10:12:00 1007527 Husák Václav XHK 7702 A 14 = 10:14:00 2096236 Wohanka Pavel VRL 7501 A 16 = 10:16:00 7207358 Honner Jaroslav VPM 7802 C 18 = 10:18:00 neregistro 9200522 Maňásek Josef SVR 7700 A 20 = 10:20:00 7204495 Lukavec Petr SMR 7800 A 22 = 10:22:00 446347 Hegner Lukáš LPM 8104 A 24 = 10:24:00 886278 Pucherna Petr ZUP 8002 A 26 = 10:26:00 2067203 Polášek Radek TBM 8008 A 28 = 10:28:00 7200317 Les Martin VPM 7906 A 30 = 10:30:00 neregistro 2045151 Šenk Petr VBA 8001 A 32 = 10:32:00 1207407 Nývlt Martin EKP 8200 A 34 = 10:34:00 682119 Putík Jiří VLI 7505 A 36 = 10:36:00 9893 Šmíd Ivo SJC 7700 A 38 = 10:38:00 9760324 Šebesta Petr ZUP 7604 A 40 = 10:40:00 52567 Medlík Jan TSU 8246 A 42 = 10:42:00 920687 Kolář Rudolf ABR 6301 A 44 = 10:44:00 7800087 Musil Pavel SJC 7705 A 46 = 10:46:00 2081364 Štochel Miroslav MFP 9300 A 48 = 10:48:00 7200339 Černý Ladislav ZUP 8200 A 50 = 10:50:00 811213 Daněk Roman SBK 7541 A 52 = 10:52:00 9267 Faltejsek Lukáš XPU 7725 A 54 = 10:54:00 681855 Jiran Jan XHK 7701 A 56 = 10:56:00 7201199 Hruška Miloš ABR 7501 A 58 = 10:58:00 301412 Tošner Michal VPM 7803 A 60 = 11:00:00 neregistro 897352 Jiran Václav XBM 7601 A 62 = 11:02:00 1403430 Nedopílek David SVR 7600 A 64 = 11:04:00 416018 Schwab Martin TBM 8101 A 66 = 11:06:00 8631579 Smrt Martin EKP 8431 A 68 = 11:08:00 2053589 Sháněl Jan CHC 9402 A 70 = 11:10:00 1919191 Urban Jan SBK 7537 A 72 = 11:12:00 1700079 Schwab David TBM 7401 A 74 = 11:14:00 780722 Kříž Libor XHK 7804 A 76 = 11:16:00 49385 Kopecký Pavel VSP 7800 A 78 = 11:18:00 7202579 Kratochvíl Karel ABR 7001 A 80 = 11:20:00 7003041 Chmelař Lukáš XHK 9100 B 82 = 11:22:00 ? Karkoš Petr XCR 7300 A 84 = 11:24:00 828384 Odvody Zdeněk XPU 8206 A 86 = 11:26:00 9904 Drobník Lukáš SJC 8500 A 88 = 11:28:00 ......................... VAK C 90 = 11:30:00 ......................... VAK C 92 = 11:32:00 ......................... VAK C 94 = 11:34:00 ......................... VAK C 96 = 11:36:00

Kategorie M21B

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina

délka trati 16.80 km, převýšení   360 m, 14 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
520540 Brabec Jaroslav SBK 8242 B 2 = 10:02:00 995872 Sedlák Radek LIP 7500 B 4 = 10:04:00 7205956 Zít Jan LDC 8200 B 6 = 10:06:00 7003010 Meier Milan VLI 7301 B 8 = 10:08:00 896967 Tomeš Petr SJC 7531 B 10 = 10:10:00 8000013 Šafek Jiří SBK 7621 B 12 = 10:12:00 9365 Gebas Miroslav XBM 8102 B 14 = 10:14:00 2083415 La Carbonara Claudio TBM 7337 B 16 = 10:16:00 887933 Bartoš Marián VSP 8201 B 18 = 10:18:00 2019239 Ohera Karel BLI 7803 B 20 = 10:20:00 1398686 Jedlička Lukáš XHK 8100 B 22 = 10:22:00 53882 Hodoň Miroslav GIG 8100 B 24 = 10:24:00 9200529 Havlůj František VSP 8308 B 26 = 10:26:00 52414 Reif Jan TSU 8604 B 28 = 10:28:00 2061793 Beran Pavel SJH 7801 C 30 = 10:30:00 neregistro 2019222 Ištok Martin BLI 8001 B 32 = 10:32:00 981850 Horák Pavel VSP 7200 B 34 = 10:34:00 515098 Kužel Tomáš FSP 7610 B 36 = 10:36:00 1007541 Sochor Jan SBK 6922 B 38 = 10:38:00 2069047 Vaněček Jan ZUP 8003 B 40 = 10:40:00 2075630 Havlík Ctibor SJC 8105 B 42 = 10:42:00 7205029 Geisler Michal SKL 7500 B 44 = 10:44:00 52429 Jirka Jakub VPM 7905 B 46 = 10:46:00 neregistro 2051950 Ančic Ĺuboš VBA 8101 B 48 = 10:48:00 53116 Otoupalík Jan TBM 7123 B 50 = 10:50:00 2078484 Domín Nikolas EKP 8806 B 52 = 10:52:00 9896 Jirásek Radek XPU 7802 B 54 = 10:54:00 1700078 Šafář Jan XHK 7700 B 56 = 10:56:00 2025358 Karlík Michal GIG 8000 A 58 = 10:58:00 997601 Jirásek Aleš XPU 7601 B 60 = 11:00:00 8292 Urbaník Robert VLI 7002 B 62 = 11:02:00 ......................... VAK C 64 = 11:04:00 ......................... VAK C 66 = 11:06:00

Kategorie M21C

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina

délka trati 15.50 km, převýšení   320 m, 13 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51557 Podivínský Tomáš SCP 7201 C 2 = 10:02:00 9900099 Chaloupka Ondřej SBK 8301 C 5 = 10:05:00 886253 Císař Jan EKP 8503 C 8 = 10:08:00 307372 Opršal Juraj VBA 8301 C 11 = 10:11:00 49962 Vojtěch Richard BLI 7605 C 14 = 10:14:00 410339 Jágr Jaroslav SBK 7549 C 17 = 10:17:00 53399 Pastuszek Jakub VSP 7500 B 20 = 10:20:00 416844 Kurka Vojtěch SMR 8400 C 23 = 10:23:00 51889 Láner Roman ABR 8100 C 26 = 10:26:00 7200132 Šimon Václav LBE 9100 C 29 = 10:29:00 neregistro 7003040 Cerman Lukáš DMS 8100 C 32 = 10:32:00 336766 Kašpar František SLA 9800 B 35 = 10:35:00 888646 Netuka Martin XHK 7302 C 38 = 10:38:00 ? Jireček Lukáš BLI 8006 C 41 = 10:41:00 52430 Jirka Michal SBK 8403 C 44 = 10:44:00 2073671 Ševčík Matěj XHK 7908 C 47 = 10:47:00 ? Frýba Lukáš NNN 8201 C 50 = 10:50:00 neregistro 9282 Fukátko Jan XPU 8105 C 53 = 10:53:00 331606 Tomeš Radim TZL 7849 C 56 = 10:56:00 2020747 Král Luboš PVP 8400 C 59 = 10:59:00 neregistro 426376 Pilný Jiří VRL 7002 C 62 = 11:02:00 301146 Linhart Tomáš TSU 8540 C 65 = 11:05:00 2019214 Vozka Radim BLI 7402 C 68 = 11:08:00 ......................... VAK C 71 = 11:11:00 ......................... VAK C 74 = 11:14:00 ......................... VAK C 77 = 11:17:00

Kategorie M21E

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina

délka trati 27.40 km, převýšení   500 m, 18 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9005230 Sajal Martin EKP 7803 E 21 = 10:21:00 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 E 24 = 10:24:00 7204972 Buriánek Vojta SMR 7801 A 27 = 10:27:00 980373 Jalový Milan RBK 8347 E 30 = 10:30:00 2042527 Kamaryt Tomáš VPM 8807 E 33 = 10:33:00 neregistro 7201827 Stránský Vojtěch KPY 9000 E 36 = 10:36:00 7410123 Pucherna Eduard SMR 7401 E 39 = 10:39:00 9005228 Vala Radek ABR 8401 E 42 = 10:42:00 889286 Johanovský Tomáš ZUP 8500 E 45 = 10:45:00 607807 Jaroszek Radosław 42P 9400 C 48 = 10:48:00 7207490 Sedláček Petr TSU 8109 E 51 = 10:51:00 887623 Anděl Robert VPM 8001 E 54 = 10:54:00 neregistro 515495 Kouřimský Jan SLA 7200 E 57 = 10:57:00 7204504 Šňupárek Václav TZL 9548 E 60 = 11:00:00 8636760 Rygl Miroslav TBM 7205 E 63 = 11:03:00 7151177 Pucherna Jan ZUP 7702 E 66 = 11:06:00 7003036 Štěňha Martin EKP 7608 E 69 = 11:09:00 888616 Štěpánek Martin TBM 7327 E 72 = 11:12:00 1400430 Graubner Jan TZL 8236 E 75 = 11:15:00 897369 Bogar František BOR 8904 E 78 = 11:18:00 515062 Ševčík Martin TBM 7632 E 81 = 11:21:00 995876 Svoboda Honza SMR 7901 E 84 = 11:24:00 9005136 Ludvík Vojtěch STB 9301 E 87 = 11:27:00 7003030 Laciga Radek VSP 8200 E 90 = 11:30:00 501884 Rygl Jaroslav TBM 7044 E 93 = 11:33:00 7207352 Vanka Petr OKP 6801 E 96 = 11:36:00 7201752 Bezouška Tomáš EKP 7601 E 99 = 11:39:00 1006283 Hora Vojtěch VSP 8301 E 102 = 11:42:00 9978 Ticháček Radek SJC 7801 E 105 = 11:45:00 515439 Fajtl Jaroslav VPM 9001 E 108 = 11:48:00 neregistro 897324 Huster Mark 54D 7700 C 111 = 11:51:00 236502 Štáfek Pavel SKL 7401 E 114 = 11:54:00 7903100 Klimo Thomas 21A 7900 C 117 = 11:57:00 7200389 Grzegorz Marcinkiewicz 94P 8600 C 120 = 12:00:00 8627115 Buchtík Aleš XBM 8201 E 123 = 12:03:00 7201777 Kovář Miroslav SJC 8104 E 126 = 12:06:00 920698 Tománek Otakar VLI 8300 E 129 = 12:09:00 2031357 Mikan Albert EKP 8606 E 132 = 12:12:00 46058 Rózsa László 14H 8300 C 135 = 12:15:00 899162 Uhmann Petr TBM 8307 E 138 = 12:18:00 7201206 Kalina Miroslav EKP 8211 E 141 = 12:21:00 7201770 Hradil Jiří TZL 8604 E 144 = 12:24:00 438621 Urban Miroslav DMS 7900 E 147 = 12:27:00 2042525 Buchtík Ondřej VLI 8101 E 150 = 12:30:00 ......................... VAK C 153 = 12:33:00 ......................... VAK C 156 = 12:36:00 ......................... VAK C 159 = 12:39:00 ......................... VAK C 162 = 12:42:00 ......................... VAK C 165 = 12:45:00

Kategorie M40

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina

délka trati 21.20 km, převýšení   420 m, 16 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7200583 Kovář Vladimír VPM 7200 C 0 = 10:00:00 neregistro 7000004 Horák Martin LDC 7100 C 3 = 10:03:00 2069100 Kašpar Jaroslav TSU 7000 C 6 = 10:06:00 7003003 Žák Pavel ABR 7600 B 9 = 10:09:00 682358 Linhart Aleš GIG 7200 C 12 = 10:12:00 8809 Bílý Milan JES 7001 C 15 = 10:15:00 2035731 Vaněk Petr XHK 7600 E 18 = 10:18:00 436946 Klech Richard VRB 7201 C 21 = 10:21:00 886298 Kabát Jan EKP 6912 C 24 = 10:24:00 515069 Princ David TCB 6901 C 27 = 10:27:00 7205008 Šňupárek Martin XBM 7107 C 30 = 10:30:00 9407 Kunart Tomáš XHK 7205 C 33 = 10:33:00 1398988 Zrník Tomáš GIG 7118 C 36 = 10:36:00 995875 Gryc Tomáš TBM 6903 C 39 = 10:39:00 8629811 Hanovec Petr VLI 7101 C 42 = 10:42:00 888617 Šňupárek Ondřej TZL 6949 B 45 = 10:45:00 51773 Boudný Jan SCP 7417 B 48 = 10:48:00 7207363 Svoboda Petr SLA 6803 C 51 = 10:51:00 7205036 Pařízek Petr SMR 7001 C 54 = 10:54:00 7200328 Král Jan XBM 6903 C 57 = 10:57:00 9056 Folprecht Eduard ZUP 7300 C 60 = 11:00:00 682359 Chaloupský David XHK 7103 C 63 = 11:03:00 1007549 Skoupý Jan GIG 7001 C 66 = 11:06:00 8974 Štregl Tomáš VRL 7406 C 69 = 11:09:00 2081389 Ambrož Pavel TBM 7339 B 72 = 11:12:00 681017 Hnilica Thomas 25A 6800 C 75 = 11:15:00 740212 Malátek Rastislav VBA 7401 C 78 = 11:18:00 52523 Kubisch Jiří GIG 7231 C 81 = 11:21:00 neregistro 7205010 Jirásek Milan VSP 7403 C 84 = 11:24:00 2017676 Štregl Petr VRL 7303 C 87 = 11:27:00 53355 Kroc Dalibor GIG 7400 C 90 = 11:30:00 7003007 Jašek Petr ABR 7601 E 93 = 11:33:00 8631586 Mach Radovan OKP 6605 C 96 = 11:36:00 8621762 Bureš Pavel XBM 7549 C 99 = 11:39:00 2051949 Klučár Daniel RCP 7141 C 102 = 11:42:00 682331 Přibík Martin PGP 7406 C 105 = 11:45:00 neregistro 51395 Švarcbach Michal KNC 7001 C 108 = 11:48:00 553435 Kunz Martin GIG 7100 C 111 = 11:51:00 682335 Vacek Petr SLA 6800 C 114 = 11:54:00 436966 Antoš Svatopluk SJC 6602 C 117 = 11:57:00 46088 Holluby András 14H 7100 C 120 = 12:00:00 2051543 Toloch Alexandr GIG 7000 C 123 = 12:03:00 995835 Hašek Ondřej VPM 6902 C 126 = 12:06:00 neregistro 7090004 Tuma Jaroslav SJC 7305 C 129 = 12:09:00 7203322 Valík Luděk GIG 7101 C 132 = 12:12:00 211408 Pažický Ĺudovít RCP 6941 C 135 = 12:15:00 8518 Rejholec Michal BOR 7412 C 138 = 12:18:00 ......................... VAK C 141 = 12:21:00 ......................... VAK C 144 = 12:24:00 ......................... VAK C 147 = 12:27:00 ......................... VAK C 150 = 12:30:00

Kategorie M50

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina

délka trati 15.40 km, převýšení   370 m, 13 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
650519 Veselý Jan ZUP 6500 C 38 = 10:38:00 53693 Maliňák Vladimír KVS 5901 C 41 = 10:41:00 52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 44 = 10:44:00 1111255 Maennel Harald BOR 5501 C 47 = 10:47:00 52005 Janský Jiří LBM 5805 C 50 = 10:50:00 888637 Janda Luboš CHT 6001 C 53 = 10:53:00 981830 Náhlovský David TBM 6512 C 56 = 10:56:00 620216 Melcher Michael 25A 6200 C 59 = 10:59:00 301295 Kafka Václav SJI 6001 C 62 = 11:02:00 neregistro 888636 Pospíšek Zbyněk TBM 6007 C 65 = 11:05:00 2051944 Autrata Vlastimil RCP 6041 C 68 = 11:08:00 682361 Ludvík Petr STB 5701 C 71 = 11:11:00 2073741 Pšenička Miloslav TCB 6101 C 74 = 11:14:00 2102082 Kuchař Pavel SJC 6000 C 77 = 11:17:00 887627 Fajtl Jaroslav VPM 6001 C 80 = 11:20:00 neregistro 876002 Mlynárik Peter VBA 6501 C 83 = 11:23:00 2073714 Argaláš Jaroslav TBM 6213 C 86 = 11:26:00 2059759 Vávra Martin HOR 6302 C 89 = 11:29:00 7203459 Král Jiří TSU 5941 C 92 = 11:32:00 51631 Přibík Jan PGP 6301 C 95 = 11:35:00 neregistro 2080933 Flašar Jan KCK 5701 C 98 = 11:38:00 51914 Vrábel Jaromír ABR 6102 C 101 = 11:41:00 307364 Jánoška Jozef RBA 5902 C 104 = 11:44:00 52076 Peťovský Jan SBK 6201 C 107 = 11:47:00 2073715 Kopáček Miroslav CHT 6049 C 110 = 11:50:00 51400 Havlíček Ivo KNC 5800 C 113 = 11:53:00 2102705 Buřt Vladimír SBK 6301 C 116 = 11:56:00 52193 Pšenička Jiří TCB 6301 C 119 = 11:59:00 899180 Hejna Jiří KNC 6200 C 122 = 12:02:00 51694 Barták Miroslav MKP 6400 C 125 = 12:05:00 neregistro

Kategorie M60

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina

délka trati 15.40 km, převýšení   370 m, 13 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416045 Nejedlý Petr TZL 5101 C 131 = 12:11:00 8627106 Adrián Petr EKP 5600 C 134 = 12:14:00 207806 Kadlec Luděk VEY 5600 C 137 = 12:17:00 52021 Sladký Ivan PBM 5513 C 140 = 12:20:00 53379 Vintr Ivan TZL 4501 C 143 = 12:23:00 7003050 Laciga Zdeněk VSP 5200 C 146 = 12:26:00 361995 Müller Petr JEP 4800 C 149 = 12:29:00 ......................... VAK C 152 = 12:32:00

Kategorie OPEN LONG

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina

délka trati 18.90 km, převýšení   370 m, 16 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 76 = 11:16:00 ......................... VAK C 79 = 11:19:00 ......................... VAK C 82 = 11:22:00 ......................... VAK C 85 = 11:25:00 ......................... VAK C 88 = 11:28:00

Kategorie OPEN SHORT

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina

délka trati  9.20 km, převýšení   120 m,  9 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 56 = 10:56:00 ......................... VAK C 59 = 10:59:00 ......................... VAK C 62 = 11:02:00 ......................... VAK C 65 = 11:05:00 ......................... VAK C 68 = 11:08:00 446404 Králová Dana XBM 7650 C 71 = 11:11:00 neregistro ......................... VAK C 74 = 11:14:00 426339 Rohlík Petr KVS 6402 C 77 = 11:17:00 neregistro ......................... VAK C 80 = 11:20:00 51748 Kirchmann Miloš 6KC 5500 C 83 = 11:23:00 neregistro 301356 Kubák Martin SJH 7401 C 86 = 11:26:00 neregistro ......................... VAK C 89 = 11:29:00 336772 Kubák Martin SJH 9902 C 92 = 11:32:00 neregistro ......................... VAK C 95 = 11:35:00 410730 Jakoubová Ivka SMR 7450 C 98 = 11:38:00 232117 Jalová Martina RBK 8355 C 101 = 11:41:00 neregistro ......................... VAK C 104 = 11:44:00 8010108 Uhnavá Markéta SBK 8485 A 107 = 11:47:00 ......................... VAK C 110 = 11:50:00 51314 Punčochářová Simona 4LC 0050 C 113 = 11:53:00 neregistro ......................... VAK C 116 = 11:56:00 53005 Tichovská Jitka 6YC 6101 C 119 = 11:59:00 neregistro ......................... VAK C 122 = 12:02:00 21520 Matulová Dana TBM 7653 C 125 = 12:05:00 neregistro ......................... VAK C 128 = 12:08:00 4257 Tumová Adéla SJC 0154 C 131 = 12:11:00 neregistro ......................... VAK C 134 = 12:14:00 52054 Novák Miroslav 3AC 5500 C 137 = 12:17:00 neregistro

Kategorie W14

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina

délka trati  9.70 km, převýšení   130 m, 10 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2020709 Štreglová Zuzana VRL 0251 C 34 = 10:34:00 232032 Králová Jolana TBM 0360 C 37 = 10:37:00 436970 Zemková Pavlína SLA 0551 C 40 = 10:40:00 997929 Horáková Kateřina LDC 0351 C 43 = 10:43:00 2096240 Pilná Natálie VRL 0351 C 46 = 10:46:00 361972 Kadlecová Valentýna VEY 0450 C 49 = 10:49:00 887947 Vanková Anna OKP 0550 C 52 = 10:52:00 416112 Burešová Veronika XBM 0550 C 55 = 10:55:00 2056290 Kuchařová Rozálie SJC 0251 C 58 = 10:58:00 ......................... VAK C 61 = 11:01:00 ......................... VAK C 64 = 11:04:00

Kategorie W17

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina

délka trati 12.60 km, převýšení   230 m, 11 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7203461 Skoupá Vendula GIG 0151 C 0 = 10:00:00 1394733 Weronika Sulikowska 94P 0050 C 3 = 10:03:00 9101109 Grycová Kateřina TBM 0058 C 6 = 10:06:00 416210 Zrníková Adéla GIG 0050 C 9 = 10:09:00 neregistro 7020124 Hnilica Jana 25A 0250 C 12 = 10:12:00 2096238 Pilná Bára VRL 0052 C 15 = 10:15:00 2042515 Svobodová Alexandra VPM 0051 C 18 = 10:18:00 neregistro 246899 Lacigová Marie VSP 0050 C 21 = 10:21:00 1392586 Aleksandra Oleszek 94P 9950 C 24 = 10:24:00 232895 Čiháková Barbora KNC 9950 C 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 30 = 10:30:00

Kategorie W20

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina

délka trati 15.10 km, převýšení   360 m, 13 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2051481 Kohoutová Barbora BOR 9850 B 85 = 11:25:00 9579 Zrníková Markéta GIG 9750 C 88 = 11:28:00 neregistro 9988889 Grycová Veronika TBM 9859 C 91 = 11:31:00 2033540 Hofer Saskia 25A 9650 C 94 = 11:34:00 424267 Szczerbik Hania 42P 9850 C 97 = 11:37:00 ......................... VAK C 100 = 11:40:00 ......................... VAK C 103 = 11:43:00

Kategorie W21A

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina

délka trati 15.10 km, převýšení   360 m, 13 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
886276 Puchernová Radka ZUP 8759 A 1 = 10:01:00 9200521 Ouhrabková Radka EKP 8151 A 3 = 10:03:00 2042547 Králová Vilma TZL 9952 A 5 = 10:05:00 888619 Lamichová Martina XHK 9150 A 7 = 10:07:00 920679 Csakvaryová Lenka SBK 8383 A 9 = 10:09:00 8631577 Berglová Lucie ZUP 8250 A 11 = 10:11:00 7205014 Pařízková Věrka SMR 7151 A 13 = 10:13:00 887910 Košíková Jitka VSP 7799 A 15 = 10:15:00 219251 Daňková Veronika SBK 8151 A 17 = 10:17:00 2061773 Mikanová Kateřina EKP 8461 A 19 = 10:19:00 9268 Faltejsková Jana XPU 7652 A 21 = 10:21:00 416221 Folprechtová Kateřina ZUP 7452 A 23 = 10:23:00 9101188 Jirásková Markéta VSP 7653 A 25 = 10:25:00 8629752 Kalinová Markéta EKP 8259 A 27 = 10:27:00 428294 Hanajová Káťa SMR 8451 A 29 = 10:29:00 7201773 Veličková Monika ABR 8951 A 31 = 10:31:00 515049 La Carbonara Hana TBM 7652 A 33 = 10:33:00 301317 Haničáková Denisa DMS 8350 A 35 = 10:35:00 428212 Rolná Janka SMR 8150 A 37 = 10:37:00 51944 Kratschmerová Kateřina TBM 8558 A 39 = 10:39:00 1008173 Jedličková Zuzana XHK 8150 A 41 = 10:41:00 9940 Ticháčková Magdalena SJC 7962 A 43 = 10:43:00 51642 Kopecká Anežka VSP 8150 A 45 = 10:45:00 2053578 Hanzlíčková Martina EKP 8452 A 47 = 10:47:00 1985526 Beržinská Soňa SBK 8554 A 49 = 10:49:00 433090 Karlíková Zuzana GIG 8050 A 51 = 10:51:00 981824 Kalošová TerKa SMR 8950 A 53 = 10:53:00 9101702 Lánerová Leona ABR 7752 A 55 = 10:55:00 515411 Vaněčková Petra ZUP 7950 A 57 = 10:57:00 7142530 Musilová Vendula SJC 8355 A 59 = 10:59:00 887616 Fajtlová Jana VPM 8850 A 61 = 11:01:00 neregistro 52690 Linhartová Martina GIG 7750 A 63 = 11:03:00 887612 Svobodná Šárka ZUP 8850 C 65 = 11:05:00 1400405 Fremrová Jaroslava LPM 7954 A 67 = 11:07:00 981842 Tomešová Daniela SJC 8451 A 69 = 11:09:00 7518567 Puchernová Zuzana ZUP 8451 A 71 = 11:11:00 416122 Jirková Petra VPM 8450 A 73 = 11:13:00 neregistro 52865 Křístková Veronika SBK 8379 A 75 = 11:15:00 ......................... VAK C 77 = 11:17:00 ......................... VAK C 79 = 11:19:00 ......................... VAK C 81 = 11:21:00 ......................... VAK C 83 = 11:23:00

Kategorie W21B

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina

délka trati 11.50 km, převýšení   210 m, 12 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
835307 Odvodyová Šárka XPU 8352 B 1 = 10:01:00 347881 Zítová Pavla LDC 8151 B 3 = 10:03:00 2067248 Hausmannová Klára EKP 8651 C 5 = 10:05:00 998454 Petrová Daniela XPU 8454 B 7 = 10:07:00 7202862 Mišoňová Ivana SMR 7451 B 9 = 10:09:00 886811 Jašková Šárka ABR 7751 A 11 = 10:11:00 51843 Puchernová Veronika DMS 7450 C 13 = 10:13:00 7200131 Křivancová Zdeňka LBE 9450 C 15 = 10:15:00 neregistro 2075634 Hejnová Aneta KNC 9350 B 17 = 10:17:00 7204511 Nehasilová Petra BOR 8253 C 19 = 10:19:00 2087687 Trčková Helena EKP 8756 B 21 = 10:21:00 ? Trubáková Zuzana BLI 8051 B 23 = 10:23:00 49844 Masopustová Elis VLI 8656 B 25 = 10:25:00 207803 Kadlecová Štěpánka VEY 9050 C 27 = 10:27:00 7205021 Večeřová Marcela ABR 8888 A 29 = 10:29:00 7204522 Mědílková Iva SKL 7150 B 31 = 10:31:00 7205019 Kratochvílová Lucie VPM 9251 B 33 = 10:33:00 neregistro 9398 Salingerová Anna ZUP 7750 B 35 = 10:35:00 2011824 Pařízková Anežka SMR 9350 B 37 = 10:37:00 428250 Kamererová Valerie STB 9450 C 39 = 10:39:00 53205 Jágrová Vlasta SBK 7789 B 41 = 10:41:00 2069042 Prylová Pavla ZUP 7552 C 43 = 10:43:00 2067255 Zamrzlová Eva EKP 8758 B 45 = 10:45:00 426328 Sedláková Hana LIP 7850 C 47 = 10:47:00 ......................... VAK C 49 = 10:49:00 ......................... VAK C 51 = 10:51:00 ......................... VAK C 53 = 10:53:00

Kategorie W21E

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina

délka trati 21.50 km, převýšení   425 m, 18 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1985821 Drobníková Markéta ZUP 8452 E 31 = 10:31:00 7200376 Hančíková Barbora TZL 8853 E 34 = 10:34:00 2051536 Kameníková Andrea BOR 9751 E 37 = 10:37:00 1436949 Haltof Ewa ABR 9499 E 40 = 10:40:00 7207344 Vanková Jana OKP 7750 E 43 = 10:43:00 920677 Tichovská Martina VSP 8650 E 46 = 10:46:00 888629 Březinová Marie TSU 9191 E 49 = 10:49:00 2008512 Fajtová Stanislava VBA 8454 E 52 = 10:52:00 887608 Lacigová Michaela VSP 8152 E 55 = 10:55:00 7260003 Fólová Martina SMR 8850 E 58 = 10:58:00 920678 Staňková Štěpánka TSU 8992 E 61 = 11:01:00 897376 Hrdinová Marie VSP 7852 E 64 = 11:04:00 7003008 Kubínová Veronika SKV 9752 E 67 = 11:07:00 756220 Veselá Iva ZUP 7551 E 70 = 11:10:00 2034197 Anna Kaminska 94P 8350 C 73 = 11:13:00 1400406 Skácelová Naděžda TSU 8889 E 76 = 11:16:00 7177777 Gigon Michaela TBM 7753 E 79 = 11:19:00 307370 Šenková Natalia VBA 8554 E 82 = 11:22:00 899160 Ryšavá Vendula ZUP 8151 E 85 = 11:25:00 887935 Nováková Kateřina OKP 9450 E 88 = 11:28:00 1400407 Tomečková Zuzana TSU 8279 E 91 = 11:31:00 ......................... VAK C 94 = 11:34:00 ......................... VAK C 97 = 11:37:00 ......................... VAK C 100 = 11:40:00 ......................... VAK C 103 = 11:43:00

Kategorie W40

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina

délka trati 12.60 km, převýšení   230 m, 11 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51217 Zápotocká Anna VLI 7250 C 36 = 10:36:00 2051490 Rejholcová Andrea BOR 6951 C 39 = 10:39:00 2067329 Kovářová Jitka VPM 7350 C 42 = 10:42:00 neregistro 253114 Švarcbachová Jaroslava KNC 6754 C 45 = 10:45:00 8808 Jiráňová Irena JES 6750 C 48 = 10:48:00 8205 Ježková Hana TUR 6950 C 51 = 10:51:00 8636196 Vavrysová Lenka TZL 7400 C 54 = 10:54:00 2042537 Wohanková Gabriela VRL 7652 A 57 = 10:57:00 425546 Zemková Helena SLA 7450 C 60 = 11:00:00 725724 Konečná Marcela EKP 7257 C 63 = 11:03:00 52952 Zajícová Petra LOV 7351 C 66 = 11:06:00 438036 Pilná Libuše VRL 7153 C 69 = 11:09:00 680205 Hnilica Sonja 25A 6850 C 72 = 11:12:00 2011792 Michálková Alice GIG 7650 B 75 = 11:15:00 682366 Abelová Ivana STB 6798 C 78 = 11:18:00 424267 Bogucka Jaroszek anna 42P 7050 C 81 = 11:21:00 206478 Štreglová Andrea VRL 7552 C 84 = 11:24:00 7204507 Schwabová Kateřina TBM 7371 C 87 = 11:27:00 51387 Čiháková Lenka KNC 6750 C 90 = 11:30:00 980374 Valíková Petra GIG 7350 B 93 = 11:33:00 ......................... VAK C 96 = 11:36:00

Kategorie W50

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina

délka trati 12.60 km, převýšení   230 m, 11 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52090 Janská Iva LBM 5795 C 102 = 11:42:00 52699 Perůtková Ivana TSU 5850 C 105 = 11:45:00 7207029 Hančíková Michaela TZL 6559 C 108 = 11:48:00 7003023 Lacigová Ivana VSP 5950 C 111 = 11:51:00 307440 Jánošková Taťjana RBA 6051 C 114 = 11:54:00 887151 Maliňáková Eva TSU 6550 C 117 = 11:57:00 53452 Řezníčková Hana CHT 6051 C 120 = 12:00:00 49615 Flašarová Marie KCK 5756 C 123 = 12:03:00 2051947 Kralova Eva VBA 4751 C 126 = 12:06:00 52540 Králová Dana TSU 5896 C 129 = 12:09:00 49465 Sladká Zora PBM 6059 C 132 = 12:12:00 9201322 Havlíčková Jindra KNC 6150 C 135 = 12:15:00 53260 Pospíšková Luisa TBM 5959 C 138 = 12:18:00 8906 Skácelová Naděžda TSU 6183 C 141 = 12:21:00 ......................... VAK C 144 = 12:24:00

Kategorie WM10

22.05.2016 Český pohár MTBO - 4. kolo - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    50 m,  4 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:32

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = ......................... VAK C 0 = 8531 Anděl Robin VPM 0901 C 0 = neregistro 2067961 Beran Antonín SJH 1101 C 0 = neregistro 2087674 Beranová Marie SJH 0951 C 0 = neregistro ? Faltejsek Tobiáš XPU 0500 C 0 = neregistro ? Faltejsková Laura XPU 0750 C 0 = neregistro 2058490 Folprecht Lukáš ZUP 0800 C 0 = 51532 Folprechtová Julie ZUP 0650 C 0 = 8253 Jirásková Laura VSP 0952 C 0 = neregistro ? Kadlecová Tereza VEY 0650 C 0 = neregistro 515458 Kalinová Ella EKP 0961 C 0 = 515409 Kalinová Lisa EKP 1150 C 0 = 1403420 Králová Denisa TBM 0559 C 0 = neregistro 2061857 Kubáková Nela SJH 0451 C 0 = neregistro 2083414 La Carbonara Matteo TBM 0801 C 0 = neregistro 2035145 Ouhrabka Vít EKP 1010 C 0 = 2067682 Rejholcová Tereza BOR 0751 C 0 = neregistro 53234 Schwab Filip TBM 0710 C 0 = neregistro ? Toloch Eduard GIG 0600 C 0 = neregistro ? Toloch Otakar GIG 0900 C 0 = neregistro 2085566 Tuma Lukáš SJC 0800 C 0 = neregistro 253129 Vanka Matouš OKP 0701 C 0 = 2090860 Štěpánek Jan TBM 0607 C 0 = neregistro 2102795 Štěňha David EKP 0701 C 0 = neregistro