Kategorie M14

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina

délka trati  5.40 km, převýšení    80 m, 10 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
801 2099511 Kabát Martin EKP 0412 C 1 = 13:01:00 802 2042505 Hasman Marek VPM 0201 C 4 = 13:04:00 neregistro 803 9579 Zrník Tomáš GIG 0601 C 7 = 13:07:00 neregistro 804 7864 Rohlík Zbyněk KVS 0301 C 10 = 13:10:00 805 7052004 Hnilica Hannes 25A 0400 C 13 = 13:13:00 806 347913 Kovář Ondřej VPM 0200 C 16 = 13:16:00 neregistro 807 2081359 Valík Adam GIG 0301 C 19 = 13:19:00 808 236517 Štáfek Ondřej SKL 0401 C 22 = 13:22:00 809 2056295 Tuma Matěj SJC 0202 C 25 = 13:25:00 810 ......................... VAK C 28 = 13:28:00 811 ......................... VAK C 31 = 13:31:00

Kategorie M17

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina

délka trati  9.00 km, převýšení   200 m, 17 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
701 7203453 Valík Tomáš GIG 0000 C 1 = 13:01:00 702 9085009 Micko Tobias 25A 0000 C 4 = 13:04:00 703 428278 Zemko Zdeněk SLA 9900 B 7 = 13:07:00 704 2042514 Hasman Ondřej VPM 0002 B 10 = 13:10:00 neregistro 705 2056263 Břeň Daniel SJC 0102 C 13 = 13:13:00 706 2069090 Kašpar Petr TSU 9900 C 16 = 13:16:00 707 9990101 Švadlena Michal CHC 0101 C 19 = 13:19:00 708 53377 Kroc Kryštof GIG 0100 C 22 = 13:22:00 709 ......................... VAK C 25 = 13:25:00

Kategorie M20

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina

délka trati 10.70 km, převýšení   270 m, 16 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
101 1409341 Bartosz Niebielski 94P 0100 C 98 = 14:38:00 102 2085616 Hrdinka Daniel VRL 9701 B 101 = 14:41:00 103 1409320 Hubert Kielak 94P 9600 C 104 = 14:44:00 104 7204494 Ludvík Matyáš STB 9801 E 107 = 14:47:00 105 7260008 Wohanka Richard SLA 0100 A 110 = 14:50:00 106 7201762 Mišoň Matěj SMR 9801 B 113 = 14:53:00 107 1409359 Igor Kielak 94P 9901 C 116 = 14:56:00 120 7207341 Pelikán Lukáš SKL 9800 B 119 = 14:59:00 109 2060400 Hašek Jan VPM 0001 C 122 = 15:02:00 neregistro 110 7899987 Jakub Jaroszek 94P 9800 C 125 = 15:05:00 111 7204476 Kanta Martin XPU 9705 B 128 = 15:08:00 112 7204492 Hruška Tomáš ABR 0001 A 131 = 15:11:00 113 1409341 Nowak Bartosz 94P 9900 C 134 = 15:14:00 114 7404404 Horák Jan LDC 9800 A 137 = 15:17:00 115 2034193 Lukasz Czerniak 94P 9601 C 140 = 15:20:00 116 2078473 Vávra Martin HOR 9700 B 143 = 15:23:00 117 1394741 Artur Zebrowski 94P 9801 C 146 = 15:26:00 118 681881 Vacek Jan SLA 0004 B 149 = 15:29:00 119 ......................... VAK C 152 = 15:32:00

Kategorie M21A

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina

délka trati 10.70 km, převýšení   270 m, 16 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
201 9904 Drobník Lukáš SJC 8500 A 0 = 13:00:00 202 416018 Schwab Martin TBM 8101 A 2 = 13:02:00 203 9760324 Šebesta Petr ZUP 7604 A 4 = 13:04:00 204 ? Karkoš Petr XCR 7300 A 6 = 13:06:00 205 2067203 Polášek Radek TBM 8008 A 8 = 13:08:00 206 7202860 Bergl Tomáš ZUP 7800 A 10 = 13:10:00 207 52567 Medlík Jan TSU 8246 A 12 = 13:12:00 208 1700079 Schwab David TBM 7401 A 14 = 13:14:00 209 7260002 Havlíček Tomáš KNC 8700 A 16 = 13:16:00 210 780722 Kříž Libor XHK 7804 A 18 = 13:18:00 211 436949 Červinka Jan OKP 8901 A 20 = 13:20:00 212 995860 Bouchal Jiří VPM 8449 A 22 = 13:22:00 neregistro 213 7003041 Chmelař Lukáš XHK 9100 B 24 = 13:24:00 214 446347 Hegner Lukáš LPM 8104 A 26 = 13:26:00 215 2019217 Boček Milan TBM 9228 A 28 = 13:28:00 216 681855 Jiran Jan XHK 7701 A 30 = 13:30:00 217 7207358 Honner Jaroslav VPM 7802 C 32 = 13:32:00 neregistro 218 9893 Šmíd Ivo SJC 7700 A 34 = 13:34:00 219 7204495 Lukavec Petr SMR 7800 A 36 = 13:36:00 220 886278 Pucherna Petr ZUP 8002 A 38 = 13:38:00 221 2045151 Šenk Petr VBA 8001 A 40 = 13:40:00 222 897352 Jiran Václav XBM 7601 A 42 = 13:42:00 223 7800087 Musil Pavel SJC 7705 A 44 = 13:44:00 224 9200522 Maňásek Josef SVR 7700 A 46 = 13:46:00 225 2096236 Wohanka Pavel VRL 7501 A 48 = 13:48:00 226 920658 Pavlík Radek ABR 6849 A 50 = 13:50:00 227 301412 Tošner Michal VPM 7803 A 52 = 13:52:00 neregistro 228 1919191 Urban Jan SBK 7537 A 54 = 13:54:00 229 7202579 Kratochvíl Karel ABR 7001 A 56 = 13:56:00 230 2081364 Štochel Miroslav MFP 9300 A 58 = 13:58:00 231 7200339 Černý Ladislav ZUP 8200 A 60 = 14:00:00 232 9267 Faltejsek Lukáš XPU 7725 A 62 = 14:02:00 233 1007527 Husák Václav XHK 7702 A 64 = 14:04:00 234 7200317 Les Martin VPM 7906 A 66 = 14:06:00 neregistro 235 8631579 Smrt Martin EKP 8431 A 68 = 14:08:00 236 1403430 Nedopílek David SVR 7600 A 70 = 14:10:00 237 49385 Kopecký Pavel VSP 7800 A 72 = 14:12:00 238 7201199 Hruška Miloš ABR 7501 A 74 = 14:14:00 239 682119 Putík Jiří VLI 7505 A 76 = 14:16:00 240 8905 Tomeček Karel TSU 8300 A 78 = 14:18:00 241 920687 Kolář Rudolf ABR 6301 A 80 = 14:20:00 242 2053589 Sháněl Jan CHC 9402 A 82 = 14:22:00 243 1207407 Nývlt Martin EKP 8200 A 84 = 14:24:00 244 811213 Daněk Roman SBK 7541 A 86 = 14:26:00 245 828384 Odvody Zdeněk XPU 8206 A 88 = 14:28:00 246 711577 Pucher Filip ZUP 7404 A 90 = 14:30:00 247 ......................... VAK C 92 = 14:32:00 248 ......................... VAK C 94 = 14:34:00

Kategorie M21B

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina

délka trati  9.60 km, převýšení   200 m, 17 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301 515098 Kužel Tomáš FSP 7610 B 1 = 13:01:00 302 46317 Danninger Mario 35A 0000 C 3 = 13:03:00 303 2075630 Havlík Ctibor SJC 8105 B 5 = 13:05:00 304 2019222 Ištok Martin BLI 8001 B 7 = 13:07:00 305 520540 Brabec Jaroslav SBK 8242 B 9 = 13:09:00 306 9200528 Ouhrabka Jakub EKP 8003 B 11 = 13:11:00 307 1700078 Šafář Jan XHK 7700 B 13 = 13:13:00 308 52414 Reif Jan TSU 8604 B 15 = 13:15:00 309 9200529 Havlůj František VSP 8308 B 17 = 13:17:00 310 1398686 Jedlička Lukáš XHK 8100 B 19 = 13:19:00 311 2019239 Ohera Karel BLI 7803 B 21 = 13:21:00 312 53399 Pastuszek Jakub VSP 7500 B 23 = 13:23:00 313 9365 Gebas Miroslav XBM 8102 B 25 = 13:25:00 314 2069047 Vaněček Jan ZUP 8003 B 27 = 13:27:00 315 2025358 Karlík Michal GIG 8000 A 29 = 13:29:00 316 1007541 Sochor Jan SBK 6922 B 31 = 13:31:00 317 887933 Bartoš Marián VSP 8201 B 33 = 13:33:00 318 896967 Tomeš Petr SJC 7531 B 35 = 13:35:00 319 8000013 Šafek Jiří SBK 7621 B 37 = 13:37:00 320 2051950 Ančic Ĺuboš VBA 8101 B 39 = 13:39:00 321 7003010 Meier Milan VLI 7301 B 41 = 13:41:00 322 2061793 Beran Pavel SJH 7801 C 43 = 13:43:00 neregistro 323 53882 Hodoň Miroslav GIG 8100 B 45 = 13:45:00 324 981850 Horák Pavel VSP 7200 B 47 = 13:47:00 325 52429 Jirka Jakub VPM 7905 B 49 = 13:49:00 neregistro 326 9896 Jirásek Radek XPU 7802 B 51 = 13:51:00 327 2078484 Domín Nikolas EKP 8806 B 53 = 13:53:00 328 53116 Otoupalík Jan TBM 7123 B 55 = 13:55:00 329 997601 Jirásek Aleš XPU 7601 B 57 = 13:57:00 330 7205956 Zít Jan LDC 8200 B 59 = 13:59:00 331 2083415 La Carbonara Claudio TBM 7337 B 61 = 14:01:00 332 995872 Sedlák Radek LIP 7500 B 63 = 14:03:00 333 8292 Urbaník Robert VLI 7002 B 65 = 14:05:00 334 ......................... VAK C 67 = 14:07:00 335 ......................... VAK C 69 = 14:09:00

Kategorie M21C

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina

délka trati  8.60 km, převýšení   160 m, 15 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
401 51557 Podivínský Tomáš SCP 7201 C 0 = 13:00:00 402 51536 Štembera Jan SMR 7513 C 2 = 13:02:00 403 2073671 Ševčík Matěj XHK 7908 C 4 = 13:04:00 404 2019214 Vozka Radim BLI 7402 C 6 = 13:06:00 405 224865 Starý Milan XPU 7301 C 8 = 13:08:00 406 426376 Pilný Jiří VRL 7002 C 10 = 13:10:00 407 ? Jireček Lukáš BLI 8006 C 12 = 13:12:00 408 ? Král Luboš PVP 8400 C 14 = 13:14:00 neregistro 409 7200132 Šimon Václav LBE 9100 C 16 = 13:16:00 neregistro 410 331606 Tomeš Radim TZL 7849 C 18 = 13:18:00 411 49669 Kavan Tomáš TBM 8603 C 20 = 13:20:00 412 9395 Háp Pavel XHK 7101 C 22 = 13:22:00 413 307372 Opršal Juraj VBA 8301 C 24 = 13:24:00 414 336766 Kašpar František SLA 9800 B 26 = 13:26:00 415 886253 Císař Jan EKP 8503 C 28 = 13:28:00 416 51889 Láner Roman ABR 8100 C 30 = 13:30:00 417 ? Frýba Lukáš NNN 8201 C 32 = 13:32:00 neregistro 418 416844 Kurka Vojtěch SMR 8400 C 34 = 13:34:00 419 888646 Netuka Martin XHK 7302 C 36 = 13:36:00 420 410339 Jágr Jaroslav SBK 7549 C 38 = 13:38:00 421 7003040 Cerman Lukáš DMS 8100 C 40 = 13:40:00 422 9282 Fukátko Jan XPU 8105 C 42 = 13:42:00 423 52430 Jirka Michal SBK 8403 C 44 = 13:44:00 424 301146 Linhart Tomáš TSU 8540 C 46 = 13:46:00 425 49962 Vojtěch Richard BLI 7605 C 48 = 13:48:00 426 9900099 Chaloupka Ondřej SBK 8301 C 50 = 13:50:00 427 ......................... VAK C 52 = 13:52:00 428 ......................... VAK C 54 = 13:54:00 429 ......................... VAK C 56 = 13:56:00

Kategorie M21E

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina

délka trati 11.90 km, převýšení   300 m, 22 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 7204972 Buriánek Vojta SMR 7801 A 21 = 13:21:00 2 7207490 Sedláček Petr TSU 8109 E 23 = 13:23:00 3 8627115 Buchtík Aleš XBM 8201 E 25 = 13:25:00 4 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 E 27 = 13:27:00 5 7207352 Vanka Petr OKP 6801 E 29 = 13:29:00 6 7201827 Stránský Vojtěch KPY 9000 E 31 = 13:31:00 7 2031357 Mikan Albert EKP 8606 E 33 = 13:33:00 8 515062 Ševčík Martin TBM 7632 E 35 = 13:35:00 9 9005136 Ludvík Vojtěch STB 9301 E 37 = 13:37:00 10 7151177 Pucherna Jan ZUP 7702 E 39 = 13:39:00 11 7003031 Pospíšek Marek TBM 8907 E 41 = 13:41:00 12 7003030 Laciga Radek VSP 8200 E 43 = 13:43:00 13 995876 Svoboda Honza SMR 7901 E 45 = 13:45:00 14 7201822 Tišnovský Martin TBM 9120 E 47 = 13:47:00 15 7003036 Štěňha Martin EKP 7608 E 49 = 13:49:00 16 1400430 Graubner Jan TZL 8236 E 51 = 13:51:00 17 888616 Štěpánek Martin TBM 7327 E 53 = 13:53:00 18 7200389 Grzegorz Marcinkiewicz 94P 8600 C 55 = 13:55:00 19 920698 Tománek Otakar VLI 8300 E 57 = 13:57:00 20 7903100 Klimo Thomas 21A 7900 C 59 = 13:59:00 21 9005228 Vala Radek ABR 8401 E 61 = 14:01:00 22 7201752 Bezouška Tomáš EKP 7601 E 63 = 14:03:00 23 887623 Anděl Robert VPM 8001 E 65 = 14:05:00 neregistro 24 501884 Rygl Jaroslav TBM 7044 E 67 = 14:07:00 25 9005230 Sajal Martin EKP 7803 E 69 = 14:09:00 26 2042525 Buchtík Ondřej VLI 8101 E 71 = 14:11:00 27 899162 Uhmann Petr TBM 8307 E 73 = 14:13:00 28 980373 Jalový Milan RBK 8347 E 75 = 14:15:00 29 7410123 Pucherna Eduard SMR 7401 E 77 = 14:17:00 30 8636760 Rygl Miroslav TBM 7205 E 79 = 14:19:00 31 889286 Johanovský Tomáš ZUP 8500 E 81 = 14:21:00 32 7201206 Kalina Miroslav EKP 8211 E 83 = 14:23:00 33 607807 Jaroszek Radosław 42P 9400 C 85 = 14:25:00 34 7201777 Kovář Miroslav SJC 8104 E 87 = 14:27:00 35 46058 Rózsa László 14H 8300 C 89 = 14:29:00 36 897324 Huster Mark 54D 7700 C 91 = 14:31:00 37 7204504 Šňupárek Václav TZL 9548 E 93 = 14:33:00 38 438621 Urban Miroslav DMS 7900 E 95 = 14:35:00 39 236502 Štáfek Pavel SKL 7401 E 97 = 14:37:00 40 2042527 Kamaryt Tomáš VPM 8807 E 99 = 14:39:00 neregistro 41 9978 Ticháček Radek SJC 7801 E 101 = 14:41:00 42 7201770 Hradil Jiří TZL 8604 E 103 = 14:43:00 43 515495 Kouřimský Jan SLA 7200 E 105 = 14:45:00 44 515439 Fajtl Jaroslav VPM 9001 E 107 = 14:47:00 neregistro 45 ......................... VAK C 109 = 14:49:00 46 ......................... VAK C 111 = 14:51:00 47 ......................... VAK C 113 = 14:53:00 48 ......................... VAK C 115 = 14:55:00 49 ......................... VAK C 117 = 14:57:00

Kategorie M40

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina

délka trati 10.20 km, převýšení   250 m, 18 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
501 9056 Folprecht Eduard ZUP 7300 C 0 = 13:00:00 502 8621762 Bureš Pavel XBM 7549 C 3 = 13:03:00 503 8974 Štregl Tomáš VRL 7406 C 6 = 13:06:00 504 1398988 Zrník Tomáš GIG 7118 C 9 = 13:09:00 505 7205008 Šňupárek Martin XBM 7107 C 12 = 13:12:00 506 7205010 Jirásek Milan VSP 7403 C 15 = 13:15:00 507 553435 Kunz Martin GIG 7100 C 18 = 13:18:00 508 7207363 Svoboda Petr SLA 6803 C 21 = 13:21:00 509 7205036 Pařízek Petr SMR 7001 C 24 = 13:24:00 510 53355 Kroc Dalibor GIG 7400 C 27 = 13:27:00 511 7003028 Čermák Daniel EKP 7510 C 30 = 13:30:00 512 888617 Šňupárek Ondřej TZL 6949 B 33 = 13:33:00 513 8631586 Mach Radovan OKP 6605 C 36 = 13:36:00 514 886298 Kabát Jan EKP 6912 C 39 = 13:39:00 515 7203322 Valík Luděk GIG 7101 C 42 = 13:42:00 516 8518 Rejholec Michal BOR 7412 C 45 = 13:45:00 517 2017676 Štregl Petr VRL 7303 C 48 = 13:48:00 518 51395 Švarcbach Michal KNC 7001 C 51 = 13:51:00 519 51773 Boudný Jan SCP 7417 B 54 = 13:54:00 520 995835 Hašek Ondřej VPM 6902 C 57 = 13:57:00 neregistro 521 682331 Přibík Martin PGP 7406 C 60 = 14:00:00 neregistro 522 995875 Gryc Tomáš TBM 6903 C 63 = 14:03:00 523 436966 Antoš Svatopluk SJC 6602 C 66 = 14:06:00 524 2069100 Kašpar Jaroslav TSU 7000 C 69 = 14:09:00 525 7200328 Král Jan XBM 6903 C 72 = 14:12:00 526 8629811 Hanovec Petr VLI 7101 C 75 = 14:15:00 527 2081389 Ambrož Pavel TBM 7339 B 78 = 14:18:00 528 2035731 Vaněk Petr XHK 7600 E 81 = 14:21:00 529 436946 Klech Richard VRB 7201 C 84 = 14:24:00 530 7003003 Žák Pavel ABR 7600 B 87 = 14:27:00 531 7000004 Horák Martin LDC 7100 C 90 = 14:30:00 532 682359 Chaloupský David XHK 7103 C 93 = 14:33:00 533 211408 Pažický Ĺudovít RCP 6941 C 96 = 14:36:00 534 681017 Hnilica Thomas 25A 6800 C 99 = 14:39:00 535 515069 Princ David TCB 6901 C 102 = 14:42:00 536 7200583 Kovář Vladimír VPM 7200 C 105 = 14:45:00 neregistro 537 46088 Holluby András 14H 7100 C 108 = 14:48:00 538 682358 Linhart Aleš GIG 7200 C 111 = 14:51:00 539 740212 Malátek Rastislav VBA 7401 C 114 = 14:54:00 540 9407 Kunart Tomáš XHK 7205 C 117 = 14:57:00 541 2051543 Toloch Alexandr GIG 7000 C 120 = 15:00:00 542 2051949 Klučár Daniel RCP 7141 C 123 = 15:03:00 543 8809 Bílý Milan JES 7001 C 126 = 15:06:00 544 7003007 Jašek Petr ABR 7601 E 129 = 15:09:00 545 1007549 Skoupý Jan GIG 7001 C 132 = 15:12:00 546 7090004 Tuma Jaroslav SJC 7305 C 135 = 15:15:00 547 682335 Vacek Petr SLA 6800 C 138 = 15:18:00 548 ......................... VAK C 141 = 15:21:00 549 ......................... VAK C 144 = 15:24:00 550 ......................... VAK C 147 = 15:27:00

Kategorie M50

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina

délka trati  9.00 km, převýšení   200 m, 17 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
601 53693 Maliňák Vladimír KVS 5901 C 31 = 13:31:00 602 620216 Melcher Michael 25A 6200 C 34 = 13:34:00 603 876002 Mlynárik Peter VBA 6501 C 37 = 13:37:00 604 9601003 Kamenický Radan OSN 6004 C 40 = 13:40:00 605 51400 Havlíček Ivo KNC 5800 C 43 = 13:43:00 606 2031370 Tišnovský Zdeněk TBM 6620 C 46 = 13:46:00 607 2073741 Pšenička Miloslav TCB 6101 C 49 = 13:49:00 608 51914 Vrábel Jaromír ABR 6102 C 52 = 13:52:00 633 7203459 Král Jiří TSU 5941 C 55 = 13:55:00 610 981830 Náhlovský David TBM 6512 C 58 = 13:58:00 611 682361 Ludvík Petr STB 5701 C 61 = 14:01:00 612 2088191 Kuchyňka Ivan SJH 6602 C 64 = 14:04:00 neregistro 613 52193 Pšenička Jiří TCB 6301 C 67 = 14:07:00 614 52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 70 = 14:10:00 615 888636 Pospíšek Zbyněk TBM 6007 C 73 = 14:13:00 616 2059759 Vávra Martin HOR 6302 C 76 = 14:16:00 617 301295 Kafka Václav SJI 6001 C 79 = 14:19:00 neregistro 618 52076 Peťovský Jan SBK 6201 C 82 = 14:22:00 619 1111255 Maennel Harald BOR 5501 C 85 = 14:25:00 620 2080933 Flašar Jan KCK 5701 C 88 = 14:28:00 621 2051944 Autrata Vlastimil RCP 6041 C 91 = 14:31:00 622 2073714 Argaláš Jaroslav TBM 6213 C 94 = 14:34:00 623 887627 Fajtl Jaroslav VPM 6001 C 97 = 14:37:00 neregistro 624 51631 Přibík Jan PGP 6301 C 100 = 14:40:00 neregistro 625 2073715 Kopáček Miroslav CHT 6049 C 103 = 14:43:00 626 307364 Jánoška Jozef RBA 5902 C 106 = 14:46:00 627 2102705 Buřt Vladimír SBK 6301 C 109 = 14:49:00 628 888637 Janda Luboš CHT 6001 C 112 = 14:52:00 629 650519 Veselý Jan ZUP 6500 C 115 = 14:55:00 630 2102082 Kuchař Pavel SJC 6000 C 118 = 14:58:00 631 899180 Hejna Jiří KNC 6200 C 121 = 15:01:00 632 51694 Barták Miroslav MKP 6400 C 124 = 15:04:00 neregistro

Kategorie M60

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina

délka trati  9.00 km, převýšení   200 m, 17 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
671 53379 Vintr Ivan TZL 4501 C 130 = 15:10:00 672 7003050 Laciga Zdeněk VSP 5200 C 133 = 15:13:00 673 361995 Müller Petr JEP 4800 C 136 = 15:16:00 674 8627106 Adrián Petr EKP 5600 C 139 = 15:19:00 675 416045 Nejedlý Petr TZL 5101 C 142 = 15:22:00 676 207806 Kadlec Luděk VEY 5600 C 145 = 15:25:00 677 ......................... VAK C 148 = 15:28:00

Kategorie OPEN LONG

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina

délka trati  9.50 km, převýšení   200 m, 15 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 106 = 14:46:00 ......................... VAK C 109 = 14:49:00 ......................... VAK C 112 = 14:52:00 ......................... VAK C 115 = 14:55:00 ......................... VAK C 118 = 14:58:00

Kategorie OPEN SHORT

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina

délka trati  5.30 km, převýšení    80 m, 10 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232117 Jalová Martina RBK 8355 C 2 = 13:02:00 neregistro ......................... VAK C 5 = 13:05:00 ......................... VAK C 8 = 13:08:00 410730 Jakoubová Ivka SMR 7450 C 11 = 13:11:00 ......................... VAK C 14 = 13:14:00 ......................... VAK C 17 = 13:17:00 53005 Tichovská Jitka 6YC 6101 C 20 = 13:20:00 neregistro ......................... VAK C 23 = 13:23:00 446404 Králová Dana XBM 7650 C 26 = 13:26:00 neregistro ......................... VAK C 29 = 13:29:00 ......................... VAK C 32 = 13:32:00 4257 Tumová Adéla SJC 0154 C 35 = 13:35:00 neregistro ......................... VAK C 38 = 13:38:00 51314 Punčochářová Simona 4LC 0050 C 41 = 13:41:00 neregistro ......................... VAK C 44 = 13:44:00 ......................... VAK C 47 = 13:47:00 ......................... VAK C 50 = 13:50:00 8010108 Uhnavá Markéta SBK 8485 A 53 = 13:53:00 ......................... VAK C 56 = 13:56:00 ......................... VAK C 59 = 13:59:00 51748 Kirchmann Miloš 6KC 5500 C 62 = 14:02:00 neregistro ......................... VAK C 65 = 14:05:00 ......................... VAK C 68 = 14:08:00 52054 Novák Miroslav 3AC 5500 C 71 = 14:11:00 neregistro

Kategorie W14

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina

délka trati  5.40 km, převýšení    80 m, 10 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
841 887947 Vanková Anna OKP 0550 C 40 = 13:40:00 842 436970 Zemková Pavlína SLA 0551 C 43 = 13:43:00 843 361972 Kadlecová Valentýna VEY 0450 C 46 = 13:46:00 844 ? Králová Jolana TBM 0360 C 49 = 13:49:00 845 2096240 Pilná Natálie VRL 0351 C 52 = 13:52:00 846 416112 Burešová Veronika XBM 0550 C 55 = 13:55:00 847 997929 Horáková Kateřina LDC 0351 C 58 = 13:58:00 848 2020709 Štreglová Zuzana VRL 0251 C 61 = 14:01:00 849 2056290 Kuchařová Rozálie SJC 0251 C 64 = 14:04:00 850 ......................... VAK C 67 = 14:07:00 851 ......................... VAK C 70 = 14:10:00

Kategorie W17

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina

délka trati  7.80 km, převýšení   170 m, 14 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
751 7020124 Hnilica Jana 25A 0250 C 0 = 13:00:00 752 2075681 Hápová Petra XHK 0051 C 3 = 13:03:00 753 232895 Čiháková Barbora KNC 9950 C 6 = 13:06:00 754 428223 Pelikánová Máša SKL 0050 C 9 = 13:09:00 755 1394733 Weronika Sulikowska 94P 0050 C 12 = 13:12:00 756 246899 Lacigová Marie VSP 0050 C 15 = 13:15:00 757 7203461 Skoupá Vendula GIG 0151 C 18 = 13:18:00 758 2096238 Pilná Bára VRL 0052 C 21 = 13:21:00 759 1392586 Aleksandra Oleszek 94P 9950 C 24 = 13:24:00 760 416210 Zrníková Adéla GIG 0050 C 27 = 13:27:00 neregistro 761 2042515 Svobodová Alexandra VPM 0051 C 30 = 13:30:00 neregistro 762 9101109 Grycová Kateřina TBM 0058 C 33 = 13:33:00 763 ......................... VAK C 36 = 13:36:00

Kategorie W20

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina

délka trati  8.80 km, převýšení   220 m, 17 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
131 2033540 Hofer Saskia 25A 9650 C 88 = 14:28:00 132 9988889 Grycová Veronika TBM 9859 C 91 = 14:31:00 133 9579 Zrníková Markéta GIG 9750 C 94 = 14:34:00 neregistro 134 2051481 Kohoutová Barbora BOR 9850 B 97 = 14:37:00 135 424267 Szczerbik Hania 42P 9850 C 100 = 14:40:00 136 416039 Štemberová Natálie SMR 9850 C 103 = 14:43:00 137 ......................... VAK C 106 = 14:46:00 138 ......................... VAK C 109 = 14:49:00

Kategorie W21A

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina

délka trati  8.80 km, převýšení   220 m, 17 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
251 52865 Křístková Veronika SBK 8379 A 1 = 13:01:00 252 8629752 Kalinová Markéta EKP 8259 A 3 = 13:03:00 253 1400405 Fremrová Jaroslava LPM 7954 A 5 = 13:05:00 254 9101702 Lánerová Leona ABR 7752 A 7 = 13:07:00 255 2061773 Mikanová Kateřina EKP 8461 A 9 = 13:09:00 256 888619 Lamichová Martina XHK 9150 A 11 = 13:11:00 257 416221 Folprechtová Kateřina ZUP 7452 A 13 = 13:13:00 258 9940 Ticháčková Magdalena SJC 7962 A 15 = 13:15:00 259 1985526 Beržinská Soňa SBK 8554 A 17 = 13:17:00 260 8631577 Berglová Lucie ZUP 8250 A 19 = 13:19:00 261 1008173 Jedličková Zuzana XHK 8150 A 21 = 13:21:00 262 9268 Faltejsková Jana XPU 7652 A 23 = 13:23:00 263 428212 Rolná Janka SMR 8150 A 25 = 13:25:00 264 920679 Csakvaryová Lenka SBK 8383 A 27 = 13:27:00 265 51642 Kopecká Anežka VSP 8150 A 29 = 13:29:00 266 515049 La Carbonara Hana TBM 7652 A 31 = 13:31:00 267 433090 Karlíková Zuzana GIG 8050 A 33 = 13:33:00 268 2053578 Hanzlíčková Martina EKP 8452 A 35 = 13:35:00 269 515411 Vaněčková Petra ZUP 7950 A 37 = 13:37:00 270 981824 Kalošová TerKa SMR 8950 A 39 = 13:39:00 271 7142530 Musilová Vendula SJC 8355 A 41 = 13:41:00 272 887612 Svobodná Šárka ZUP 8850 C 43 = 13:43:00 273 2042547 Králová Vilma TZL 9952 A 45 = 13:45:00 274 887910 Košíková Jitka VSP 7799 A 47 = 13:47:00 275 301317 Haničáková Denisa DMS 8350 A 49 = 13:49:00 276 7205014 Pařízková Věrka SMR 7151 A 51 = 13:51:00 277 9101188 Jirásková Markéta VSP 7653 A 53 = 13:53:00 278 2011851 Seifertová Magda TBM 9150 A 55 = 13:55:00 279 52690 Linhartová Martina GIG 7750 A 57 = 13:57:00 280 9200521 Ouhrabková Radka EKP 8151 A 59 = 13:59:00 281 7518567 Puchernová Zuzana ZUP 8451 A 61 = 14:01:00 282 981842 Tomešová Daniela SJC 8451 A 63 = 14:03:00 283 416122 Jirková Petra VPM 8450 A 65 = 14:05:00 neregistro 284 7201773 Veličková Monika ABR 8951 A 67 = 14:07:00 285 51944 Kratschmerová Kateřina TBM 8558 A 69 = 14:09:00 286 887616 Fajtlová Jana VPM 8850 A 71 = 14:11:00 neregistro 287 219251 Daňková Veronika SBK 8151 A 73 = 14:13:00 288 428294 Hanajová Káťa SMR 8451 A 75 = 14:15:00 289 886276 Puchernová Radka ZUP 8759 A 77 = 14:17:00 290 ......................... VAK C 79 = 14:19:00 291 ......................... VAK C 81 = 14:21:00 292 ......................... VAK C 83 = 14:23:00 293 ......................... VAK C 85 = 14:25:00

Kategorie W21B

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina

délka trati  7.60 km, převýšení   160 m, 11 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
341 426328 Sedláková Hana LIP 7850 C 2 = 13:02:00 342 835307 Odvodyová Šárka XPU 8352 B 5 = 13:05:00 343 9398 Salingerová Anna ZUP 7750 B 8 = 13:08:00 344 ? Trubáková Zuzana BLI 8051 B 11 = 13:11:00 345 998454 Petrová Daniela XPU 8454 B 14 = 13:14:00 346 2087687 Trčková Helena EKP 8756 B 17 = 13:17:00 347 7205019 Kratochvílová Lucie VPM 9251 B 20 = 13:20:00 neregistro 348 51843 Puchernová Veronika DMS 7450 C 23 = 13:23:00 349 2075634 Hejnová Aneta KNC 9350 B 26 = 13:26:00 350 2069042 Prylová Pavla ZUP 7552 C 29 = 13:29:00 351 53205 Jágrová Vlasta SBK 7789 B 32 = 13:32:00 352 2011824 Pařízková Anežka SMR 9350 B 35 = 13:35:00 353 886811 Jašková Šárka ABR 7751 A 38 = 13:38:00 354 7200131 Křivancová Zdeňka LBE 9450 C 41 = 13:41:00 neregistro 355 7202862 Mišoňová Ivana SMR 7451 B 44 = 13:44:00 356 2067248 Hausmannová Klára EKP 8651 C 47 = 13:47:00 357 428250 Kamererová Valerie STB 9450 C 50 = 13:50:00 358 7205021 Večeřová Marcela ABR 8888 A 53 = 13:53:00 359 49844 Masopustová Elis VLI 8656 B 56 = 13:56:00 360 207803 Kadlecová Štěpánka VEY 9050 C 59 = 13:59:00 361 7204511 Nehasilová Petra BOR 8253 C 62 = 14:02:00 362 347881 Zítová Pavla LDC 8151 B 65 = 14:05:00 363 ......................... VAK C 68 = 14:08:00 364 ......................... VAK C 71 = 14:11:00 365 ......................... VAK C 74 = 14:14:00

Kategorie W21E

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina

délka trati 10.00 km, převýšení   270 m, 19 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51 1400406 Skácelová Naděžda TSU 8889 E 20 = 13:20:00 52 434824 Tučková Dagmar EKP 8653 E 22 = 13:22:00 53 7177777 Gigon Michaela TBM 7753 E 24 = 13:24:00 54 7200376 Hančíková Barbora TZL 8853 E 26 = 13:26:00 55 1436949 Haltof Ewa ABR 9499 E 28 = 13:28:00 56 1400407 Tomečková Zuzana TSU 8279 E 30 = 13:30:00 57 897376 Hrdinová Marie VSP 7852 E 32 = 13:32:00 58 2008512 Fajtová Stanislava VBA 8454 E 34 = 13:34:00 59 888629 Březinová Marie TSU 9191 E 36 = 13:36:00 60 7003008 Kubínová Veronika SKV 9752 E 38 = 13:38:00 61 887608 Lacigová Michaela VSP 8152 E 40 = 13:40:00 62 920678 Staňková Štěpánka TSU 8992 E 42 = 13:42:00 63 7260003 Fólová Martina SMR 8850 E 44 = 13:44:00 64 920677 Tichovská Martina VSP 8650 E 46 = 13:46:00 65 2051536 Kameníková Andrea BOR 9751 E 48 = 13:48:00 66 899160 Ryšavá Vendula ZUP 8151 E 50 = 13:50:00 67 307370 Šenková Natalia VBA 8554 E 52 = 13:52:00 68 887935 Nováková Kateřina OKP 9450 E 54 = 13:54:00 69 756220 Veselá Iva ZUP 7551 E 56 = 13:56:00 70 2034197 Anna Kaminska 94P 8350 C 58 = 13:58:00 71 7207344 Vanková Jana OKP 7750 E 60 = 14:00:00 72 1985821 Drobníková Markéta ZUP 8452 E 62 = 14:02:00 73 ......................... VAK C 64 = 14:04:00 74 ......................... VAK C 66 = 14:06:00 75 ......................... VAK C 68 = 14:08:00 76 ......................... VAK C 70 = 14:10:00

Kategorie W40

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina

délka trati  7.80 km, převýšení   170 m, 14 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
551 8636196 Vavrysová Lenka TZL 7400 C 42 = 13:42:00 552 725724 Konečná Marcela EKP 7257 C 45 = 13:45:00 553 8205 Ježková Hana TUR 6950 C 48 = 13:48:00 554 52952 Zajícová Petra LOV 7351 C 51 = 13:51:00 555 9396 Hápová Šárka XHK 7157 C 54 = 13:54:00 556 2067329 Kovářová Jitka VPM 7350 C 57 = 13:57:00 neregistro 557 206478 Štreglová Andrea VRL 7552 C 60 = 14:00:00 558 2011792 Michálková Alice GIG 7650 B 63 = 14:03:00 559 8808 Jiráňová Irena JES 6750 C 66 = 14:06:00 560 680205 Hnilica Sonja 25A 6850 C 69 = 14:09:00 561 51217 Zápotocká Anna VLI 7250 C 72 = 14:12:00 562 2011857 Švadlenová Ivana GIG 7151 B 75 = 14:15:00 563 2042537 Wohanková Gabriela VRL 7652 A 78 = 14:18:00 564 2051490 Rejholcová Andrea BOR 6951 C 81 = 14:21:00 565 7204507 Schwabová Kateřina TBM 7371 C 84 = 14:24:00 566 51387 Čiháková Lenka KNC 6750 C 87 = 14:27:00 567 425546 Zemková Helena SLA 7450 C 90 = 14:30:00 568 682366 Abelová Ivana STB 6798 C 93 = 14:33:00 569 253114 Švarcbachová Jaroslava KNC 6754 C 96 = 14:36:00 570 438036 Pilná Libuše VRL 7153 C 99 = 14:39:00 571 980374 Valíková Petra GIG 7350 B 102 = 14:42:00 572 ......................... VAK C 105 = 14:45:00

Kategorie W50

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina

délka trati  7.80 km, převýšení   170 m, 14 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
651 7003023 Lacigová Ivana VSP 5950 C 111 = 14:51:00 652 53260 Pospíšková Luisa TBM 5959 C 114 = 14:54:00 653 887151 Maliňáková Eva TSU 6550 C 117 = 14:57:00 654 7207029 Hančíková Michaela TZL 6559 C 120 = 15:00:00 655 53452 Řezníčková Hana CHT 6051 C 123 = 15:03:00 656 52540 Králová Dana TSU 5896 C 126 = 15:06:00 657 9201322 Havlíčková Jindra KNC 6150 C 129 = 15:09:00 658 2051947 Kralova Eva VBA 4751 C 132 = 15:12:00 659 8906 Skácelová Naděžda TSU 6183 C 135 = 15:15:00 660 49615 Flašarová Marie KCK 5756 C 138 = 15:18:00 661 307440 Jánošková Taťjana RBA 6051 C 141 = 15:21:00 662 52699 Perůtková Ivana TSU 5850 C 144 = 15:24:00 663 ......................... VAK C 147 = 15:27:00

Kategorie WM10

21.05.2016 Český pohár MTBO - 3. kolo - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    50 m,  5 kontrol                tištěno 19.05.2016   17:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2083414 La Carbonara Matteo TBM 0801 C 130 = 15:10:00 neregistro 2102795 Štěňha David EKP 0701 C 131 = 15:11:00 neregistro ? Faltejsek Tobiáš XPU 0500 C 132 = 15:12:00 neregistro ? Kopecký Hynek VSP 1300 C 133 = 15:13:00 neregistro ? Toloch Otakar GIG 0900 C 134 = 15:14:00 neregistro 2035145 Ouhrabka Vít EKP 1010 C 135 = 15:15:00 2067682 Rejholcová Tereza BOR 0751 C 136 = 15:16:00 neregistro 232639 Wohanka Antonín VRL 1201 C 137 = 15:17:00 neregistro 1416363 Kopecká Marie VSP 0951 C 138 = 15:18:00 neregistro 51781 Jedličková Lucie SHK 1050 C 139 = 15:19:00 neregistro 1403420 Králová Denisa TBM 0559 C 140 = 15:20:00 neregistro 515458 Kalinová Ella EKP 0961 C 141 = 15:21:00 ? Toloch Eduard GIG 0600 C 142 = 15:22:00 neregistro ? Jašek Vít ABR 1111 C 143 = 15:23:00 neregistro 8531 Anděl Robin VPM 0901 C 144 = 15:24:00 neregistro 416206 La Carbonara Noemi TBM 1156 C 145 = 15:25:00 neregistro 52690 Linhart Adam GIG 0801 C 146 = 15:26:00 9348 Starý Martin XPU 0503 C 147 = 15:27:00 neregistro 515409 Kalinová Lisa EKP 1150 C 148 = 15:28:00 ? Jalová Kristýna RBK 1150 C 149 = 15:29:00 neregistro ? Kadlecová Tereza VEY 0650 C 150 = 15:30:00 neregistro 51532 Folprechtová Julie ZUP 0650 C 151 = 15:31:00 2090860 Štěpánek Jan TBM 0607 C 152 = 15:32:00 neregistro ? Jašková Adriana ABR 0950 C 153 = 15:33:00 neregistro 52688 Linhart Jakub GIG 0800 C 154 = 15:34:00 2058490 Folprecht Lukáš ZUP 0800 C 155 = 15:35:00 ? Faltejsková Laura XPU 0750 C 156 = 15:36:00 neregistro 53234 Schwab Filip TBM 0710 C 157 = 15:37:00 neregistro 2087674 Beranová Marie SJH 0951 C 158 = 15:38:00 neregistro 8253 Jirásková Laura VSP 0952 C 159 = 15:39:00 neregistro ? Ryglová Beáta TBM 1158 C 160 = 15:40:00 neregistro 253129 Vanka Matouš OKP 0701 C 161 = 15:41:00 2085566 Tuma Lukáš SJC 0800 C 162 = 15:42:00 neregistro 53273 Schwabová Barbora TBM 1188 C 163 = 15:43:00 neregistro 2067961 Beran Antonín SJH 1101 C 164 = 15:44:00 neregistro ......................... VAK C 165 = 15:45:00 ......................... VAK C 166 = 15:46:00 ......................... VAK C 167 = 15:47:00 ......................... VAK C 168 = 15:48:00 ......................... VAK C 169 = 15:49:00 ......................... VAK C 170 = 15:50:00 ......................... VAK C 171 = 15:51:00 ......................... VAK C 172 = 15:52:00 ......................... VAK C 173 = 15:53:00 ......................... VAK C 174 = 15:54:00